![](https://golossokal.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/rodini-zagiblih-vijskovosluzhbovciv-zaproshujut-na-majster-klas-z-ikonopisu-1fa5733-780x470.jpg)
Дрогобицький міський центр соціальних служб запрошує родини загиблих військовослужбовців на майстер-клас з іконопису (вміння малювати не є обов’язковим). Не втрачайте свій шанс долучитися до прекрасного та отримати новий творчий досвід.
Коли? – 3 лютого, о 13:00 год
Де? – Факультет церковного мистецтва, Дрогобицький інститут Пресвятої трійці
Місце проведення: Факультет церковного мистецтва, Дрогобицький інститут Пресвятої трійці, м. Дрогобич., вул. Гончарська,11. Тривалість майстер-класу – 2 години. За додатковою інформацією слід звертатись за адресою: м.Дрогобич, вулиця Лесі Українки,70, тел. 2-11-01.