Головна / Новини культури / У селі Савчин створили табір «Канікули з Богом»

У селі Савчин створили табір «Канікули з Богом»

"Канікули з Богом" –  таку назву мав табір у селі Савчин, його організував дяк Андрій Чорнобай, який служить в церквах Савчина та Гути. Молодий (19 років), енергійний, вихований, добрий, обдарований гарним голосом, який любо слухати під час Божої Літургії, коли він читає Апостола.

Оголосивши в церкві про створення табору «Канікули з Богом», він тут же почав шукати людей, які б могли надати матеріальну допомогу. Адже треба було придбати приладдя для занять, а також солодощі для проведення конкурсів, змагань. Сільський голова Василь Калька дав м’ячі, підприємці – матеріальну допомогу.

Табір «Канікули з Богом» працював за графіком: збір, молитва, наука про різні чесноти й Заповіді Божі, відвідування бібліотек у Савчині та Гуті, гра у футбол, малювання малюнків на асфальті на тему «Мальована Україна», змагання. Обіди батьки давали дітям з собою. Проводити ці заходи допомагали Ольга Кузняк, яка навчається у Львівському католицькому університеті на факультеті християнська етика, Галина Зджанська та Ігор Мулько. 

Після двотижневої роботи табору отець Іван Макар відслужив Службу Божу. Діти приступили до св. Сповіді та святого Причастя. Після цього відбувся концерт, на якому хлопці та дівчата разом зі своїми наставниками співали побожні пісні та розказували вірші про Матір Божу та Україну. Дійство закінчилось Славнем та словами «Слава Україні! Героям Слава!».

Парафіяни сіл Савчин та Гута вдячні дякові Андрієві Чорнобаю за його працю, а також батькам, які виховали такого сина в дусі Божої ласки, любові до Бога, України та ближніх.

Дай Боже нашій Україні та нашому народові побільше таких молодих людей.

Любов ЯРЕМКО, жителька с. Савчин.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!