Новини культури

В Шарпанцях у бібліотеці триває презентація книжкової виставки “АТО – зона особливої уваги”

Шарпанецька бібліотека презентує своїм користувачам книжкову виставку «АТО – зона особливої уваги». Та презентацію книги «Прагнення волі».
Початок лютого і в Шарпанецькій бібліотеці цього тижня презентація книги про «Прагнення волі» за спогадами військового капелана .

Війна на сході йде, а ми не байдужі і не осторонь навіть думками від неї, адже наше село має своїх героїв, які обороняли мирне небо від початку воєнних дій: Денисюк Петро і Вісьола Володимир, – саме таким синам вклоняється кожна мати, дитина і кожен громадянин України. Ви своєю відвагою і сміливістю довели всім, що Україна значима для вас у серці і душі, тому запрошуємо і вас на презентацію книги, та щоб вкотре сказати вам «Дякуємо, що ви є у нас, за вашу мужність і ту несамовиту віддачу службі на сході України, дякуємо Богу , що Повернулись Живими і здоровими, хай Новонароджений Ісус благословляє кожного сина Неньки України, за той неспокій і холодні ночі в полі і окопах! Дякуємо вам Володя і Петро, ви є взірцем для кожного хлопця, який навчається допризовній підготовці в рідних школах, щастя вам і міцного здоров’я!!! Кожен читач бібліотеки зможе вже користуватись презентованими книгами про схід, про Небесну Сотню, та Майдан. Чекаємо вже цього тижня у нашій бібліотеці.

Любов до своєї Батьківщини – одна з найважливіших рис всебічно розвиненої особистості. Тому ми повинні забезпечити, щоб відвідувачі прагнули знати більше про свій рідний край, відчували гордість за нього, підтримували взаємозв’язок з поколіннями та народом і прагнули до розвитку своєї Батьківщини.
«Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, узнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується», – ці слова В.Сухомлинського якнайбільше підходять до заходів, що Богдана Петрівна та завідувач НД с.Шарпанці проходять в бібліотеці.

Найбільше в світі щастя – це мир на землі, коли на ній розквітають квіти, а люди живуть спокійно, діти здобувають знання.

Всім хто воює, рідним ,чиї близькі загинули на Донбасі, як ніколи, потрібні наша увага, добре слово, підтримка. Сотні захисників, що отримали поранення в боях, перебувають у військових шпиталях. Більше року ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації.

Про нелегкі будні бійців АТО, волонтерів, допомогу переселенцям із зони бойових дій, про долю десятків тисяч наших синів, братів, чоловіків, коханих – патріотів нашої держави, які знаходяться на передовій, бібліотекар Богдана Петрівна рекомендує прочитати в Презентації книги « У вогняному кільці» та «Прагнення волі» , які бібліотека отримала на цьому тижні із Сокальської РЦБ.

Богдана Климчук

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.