Новини культури

В Сокалі презентували нову книгу “Футбол Прибузького краю”

У четвер, 18 жовтня в Сокалі” відбулась презентація книги «Футбол Прибузького краю». Нове видання – це  більш як 300 сторінок, історія гри мільйонів на Сокальщині: від 30-х рр. ХХ століття, у ній розміщені матеріали про команди Сокаля, Червонограда, Соснівки (і ще близько 50 команд Сокальщини). Книга має багатий ілюстративний матеріал, в ній вміщено близько 300 фотографій

Автор твору спортивний громадський діяч, багаторічний голова Федерації футболу Сокальського району Ярослав Підкіпняк запросив на зустріч із новою книгою людей, які допомогли виданню побачити світ: багатьох своїх друзів, меценатів, спортсменів, вболівальників, любителів футболу, голову Сокальської районної ради Миколу Паська, керівника апарату СРДА Віру Левандовську та міського голову Сокаля Вадима Кондратюка, директора Червоноградської друкарні Олександру Червінську.

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"

 

Ярослав Підкіпняк розповів, що  книга «Футбол Прибузького краю»  є унікальною, адже вона охоплює всі населенні пункти Сокальщини, розповідає про історію розвитку футболу на наших теренах починаючи з 1902 року. В ході роботи над виданням  автор побачив, що є ще дуже багато цікавого матеріалу на спортивну тему і запропонував використати його вже для нової книги.

 

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"Голова Сокальської районної ради Микола Пасько повідомив, що на найближчій сесії райради депутати планують виділити кошти, щоб придбати більш як 100 примірників цієї книги. Вони надійдуть у бібліотеки району і читачі матимуть змогу ознайомитись із історією розвитку футболу Прибузького краю. «Також в районі діє «Програма підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту». В її рамках виділяються кошти на підтримку спортивних команд, придбання необхідного інвентарю, ремонт стадіонів тощо. Така підтримка розвитку спорту в районі буде і надалі продовжуватись», – пообіцяв Микола Пасько.

В Сокалі презентували нову книгу "Футбол Прибузького краю"

 

В ході презентації виступаючі дякували Ярославу Підкіпняку за нелегку працю, результатом якої стала така своєрідна енциклопедія історії розвитку футболу в Сокальському районі.

Відеосюжет про презентацію книги “Футбол Прибузького краю”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.