Новини культури

В Сокалі у музеї відбулася презентація виставки Ольги Попіль “В пошуках ідентичності”

7 квітня в музеї “Людина.Земля. Всесвіт” Сокальській філії Львівського музею історії релігії відбулася презентація виставки графіки старшого викладача Червоноградської школи мистецтв Ольги Попіль.

Подія зібрала прихильників та поціновувачів творчості художниці зі Сокаля,Червонограда та Львова. Про це повідомила Nataliya Pokotuyk

Сьогоднішня виставка налічує 25 творів. Це графічні роботи виконані олівцем та охрою. Серед них твори «Родина», «Генеза», «Нескорена», «Знесилена», «Ангел миру» та інші.

На відкриття виставки завітали художники, викладачі відділення образотворчого мистецтва Сокальської дитячої школи мистецтв ім..Віктора Матюка та Червоноградської школи мистецтв.

Спілкування з художницею було легким, цікавим і приємним. Ольга Попіль презентувала не тільки графічні твори, але з великим задоволенням виконувала пісні під гітару. Особливо художниця полюбляє поезію отця Володимира Вітта, до якої написали власну мелодію.

Переборюючи життєві труднощі і виклики долі, художниця протягом багатьох років не переставала щиро, усіма своїми талантами працювати для України і передавати знання своїм учням.

Дивовижний світ образотворчого, музичного мистецтва! Присутні отримали надзвичайну насолоду від гри ансамблю скрипалів, викладачів Сокальської ДШМ «Ladies», керівник Ірина Когут, концертмейстер Тетяна Троцько, які створили надзвичайно тремтливу і душевну атмосферу в залі.

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ!

Виставка триватиме до 22 квітня 2024р. Насолоджуйтесь рідним мистецтвом, любіть та шануйте українське.

Голос Сокальщини на GoogleNews