Новини культури

В Сокалі у музеї “Людина. Земля. Всесвіт” відсвяткували День музеїв

16, 18, 19 травня 2019 р. в Сокальському музеї відбулися заходи в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв

Музей «Людина.Земля.Всесвіт» радо зустрічав гостей, шанувальників, учасників проекту «Світ навколо нас» та відвідувачів. Адже діяльність нашого музею у великій мірі залежить від допомоги громадськості. Тому наша співпраця із нею дає можливість підтримати наші цілі, взяти участь у проекті, працювати разом у творчому дусі, щоб залучити школярів, талановиту молодь до випробування їхніх можливостей, використовуючи знання та практичний досвід певної школи майстрів нашого краю через нестандартний, креативний підхід та інші цікаві форми роботи.

Відвідувачі оглядали вистави, розповідали цікаві мистецькі історії, пов’язані з родинними реліквіями, знайомилися з музейними експозиціями, новими художніми творами митця Анатолія Покотюка, які виконані не тільки в унікальній техніці різьби на дереві та інтарсії, але оригінально об’єднані в композиції, наповнені цікавими ідеями і глибокими знаннями.

Під час заходу своє мистецтво присутнім дарував наш земляк, лауреат регіонального фестивалю «Мамині зіроньки» Богдан Федашко. Він зачаровував присутніх українськими піснями «Емігрантка», « Два кольори», «Чорнобривці» та ін. Наші гості підхоплювали мелодії, співали разом. Це створювало надзвичайно теплу, позитивну ауру в музеї , об’єднувало близьких по духу людей.

Завершились заходи по відзначенню Дня музеїв. Дякуємо всім, хто провів ці дні разом з нами! Сподіваємося, що наступні зустрічі будуть не менш приємними.

Анатолій Покотюк

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.