Новини культури

В Сокалі відбувся семінар-практикум бібліотекарів навчальних закладів

7 листопада 2017 року в приміщенні Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 пройшов семінар шкільних бібліотекарів навчальних закладів району з проблеми «Інновації в інформаційно-масовій діяльності шкільної бібліотеки». У ході його проведення бібліотекарі шкіл мали можливість ознайомитися з роботою бібліотеки навчального закладу з даної проблеми. Бібліотекар Козачок Галина Василівна з високою майстерністю презентувала створений власний блог, в якому висвітлено тісну співпрацю бібліотекаря з педагогічним, учнівським та батьківським колективами у вирішенні читацьких запитів учнів, допомоги педагогам школи, надання консультацій батькам учнів.

Керівник РМО Пушкарська Любов Василівна ознайомила присутніх із змінами до Типових правил користування бібліотеками в Україні, Універсальною десятковою класифікацією, яка призначена для систематизації змісту фонду шкільних бібліотек.

Методист РМК Куртіна Надія Степанівна зосередила увагу на плануванні та звітності у роботі бібліотек, Типових правилах користування бібліотеками в Україні.

Бібліотекарі шкіл Павлюк Оксана Іванівна (Белзький ОО), Ферендович Оксана Дмитрівна (В.Мостівський ОО), Бобко Мар’яна Петрівна (Забузький ОО), Мачевська Надія Іванівна (Тартаківський ОО) підвели підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в освітніх округах, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» Узагальнюючі презентаційні матеріали за результатами проведення місячника отримали усі бібліотекарі навчальних закладів.

Семінар пройшов змістовно, цікаво й результативно.

Освіта Сокальщини

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.