Головна / Новини культури / В Сокалі відбувся «Осінній бал» для молоді з інвалідністю

В Сокалі відбувся «Осінній бал» для молоді з інвалідністю

24 жовтня 2017 р. в кафе-барі «Володар» у м. Сокаль відбулася творча зустріч «Осінній бал» для молодих людей з інвалідністю. Учасників балу прийшли привітати хорошими словами, солодощами і сувенірами для гостей з інших міст заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Ірина Задолинна і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, а також начальник управління соціального захисту населення Сокальської РДА Володимир Огінський і директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бугай.

Василь Бойко наголосив, що Сокальська районна рада активно підтримує ініціативи Сокальської Асоціації інвалідів районною програмою і не тільки. Він також зазначив, що завдяки підтримці депутатів, молодь з інвалідністю, цьогоріч, мала можливість відвідати Республіку Польщу та взяти участь у змаганнях з риболовлі.

“Нещодавно, стали відомі результати по спільному міжнародному проекту в рамках Транскордонної програми “Польща-Білорусь-Україна”, за яким на території Сокальського району пролягатиме туристичний маршрут по водах Західного Бугу. Таким чином, для людей з інвалідністю з’явиться ще одна цікава програма” – додав заступник голови Сокальської районної ради.

Сокальська районна рада та Сокальська райдержадміністрація, нагородили грамотами за багаторічну плідну працю голову Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю Оксанау Кононову і волонтера Корпусу Миру США в Україні Дженніфер Лі.

Як розповіла Оксана Кононова, голова Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю: “Такий захід ми проводимо в десятий раз та вже 7-мий раз – у кафе-барі «Володар». Тут дуже затишно та приємно, куди щороку хочеться повертатись.”

В Сокалі відбувся «Осінній бал» для молоді з інвалідністюЦього року на свято приїхали молодь з особливими потребами із сіл Шарпанці, Корчів, Забужжя, Княже, Скоморохи, Свитязів, смт. Жвирка, із міст Ковель (громадська організація «Добродія в дії»), Володимир-Волинський (міська організація людей з інвалідністю), Червоноград (організація «Ніка») і Львів (Львівська обласна асоціації інвалідів ВОІ СОІУ).

В рамках концертної програми, із піснями виступив творчий колектив Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю, під керівництвом Надії Бокало, які надзвичайно дивували своїми співочими талантами. Із піснями й танцями продовжили концерт учасники театр-студії «Ніка», під керівництвом Наталії Хайсанової
(м. Червоноград).

Музичним заливом програми для молоді з інвалідністю став гурт «Кришталь» (учні школи № 3 із м. Сокаль) та
учасники хореографічного колективу «Престиж» Сокальського будинку учнівської та юнацької творчості, під керівництвом Мар’яни Блащук.

Оксана Кононова також додала: “В нашому районі є дуже щирі люди, завдяки яким це свято стало можливим – це Сокальська районна рада та РДА (програма фінансової підтримки Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю), власник кафе-бару «Володар» Ігор Плечінь, усі працівники та музикант Мирослав Венгель, Рослислав Фігурко (піццерія «Фігаро»), Анна Костюк (Сокальська агенція регіонального розвитку), Оксана Євчун (Студія «Прованс»), Юлія Сорочук зробила фотосесію учасникам свята і ПП Наталія Кінах надала солодощі. Ну і звичайно волонтери асоціації – чудові і дуже працьовиті дівчата Ірина Гулявська, Ірина Семчук, Ярослава Швед, Ольга Ровецька, Любов Махоркіна, Любов Штикало, Людмила Середюк, Дженніфер Лі, Надія Бокало”

В Сокалі відбувся «Осінній бал» для молоді з інвалідністю(творчий колектив Сокальської районної асоціації людей з інвалідністю, під керівництвом Надії Бокало)

До слова. Сокальська районна асоціація інвалідів була створена 18 квітня 1997 року на районних установчих зборах інвалідів у присутності представників місцевої влади. Основною метою Сокальської районної асоціації інвалідів є відстоювання прав соціального захисту неповносправних, допомога у відкритті свого ”я”, знайти мету в житті. Організація лобіює та відстоює права неповносправних перед владою, проводить безліч різних масових заходів для неповносправних людей (концерти, фестивалі, спортивні змагання, акції) мета яких привернути увагу громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!