Новини культури

В Сокалі з’являться інформаційні таблиці про видатні та історичні будівлі міста

Вже зовсім скоро, до Дня міста, який святкуватимемо 26 травня, наш Сокаль отримає подарунок – позначення всіх видатних, історичних та цікавих з архітектурної точки зору будівель інформаційними таблицями.

На них, крім стислої інформації, розміщений QR-код і всі бажаючі зможуть за допомогою нього перейти на сайт ,,Сокаль і Сокальщина” та прочитати більш поширену інформацію у статтях, які вже пишуть члени команди. Так само закликаємо всіх небайдужих людей, які знаються на історії рідного краю, володіють цікавою інформацією, ділитися нею з нами.

Пророблена велика робота командою проекту ,,Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне” (автор і виконавець Ярина Микитишин🤗). Вже зібрана, скорегована та перекладена англійською мовою вся інформація, виготовляються таблички( з дня на день будуть готовими). А також вже встановлено шість із семи опор для вказівників, розроблений дизайн самих вказівників з піктограмами.

Крім копіткої праці команди учнів у цьому проекті, слід відзначити велику допомогу партнерів: класного керівника та вчительки англійської мови Ю.І.Ожги , історика та краєзнавця І.М.Дацюка , власника порталу ,, Сокаль і Сокальщина” В.В. Журавінського, начальника відділу архітектури та містобудування М.Й.Баралус, директора історико – краєзнавчого музею В.Л.Волошина, мера міста В.І.Кондратюка і багатьох інших людей , які інформацією, порадою, критикою допомагали у тій чи іншій мірі у виконанні проекту.

Проект відбувається в рамках школи «Агенти змін.Діти” («Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту»), який реалізовують Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Ярина Микитишин

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.