Головна / Новини культури / У Сокальській бібліотеці пройшов творчий вечір члена літературно-мистецького об’єднання “Колос” Володимира Сірка

У Сокальській бібліотеці пройшов творчий вечір члена літературно-мистецького об’єднання “Колос” Володимира Сірка

«З ВІРОЮ І НАДІЄЮ В СЕРЦІ»

Під такою назвою у Сокальській центральній районній бібліотеці ім. В. Бобинського пройшов творчий вечір члена літературно-мистецького об’єднання "Колос" Володимира Сірка. У ці весняні дні йому виповнилось 90 років.

У його поетичній скарбниці  збірки "На стежині до волі" (1993 р.) і "Під сяйвом Свободи" (2004 р.), пісенники патріотичних і ліричних пісень "Народ волю здобув", "Крокуй, Україно" та нотне видання для дітей "Посміхнися, Україно". 62 пісенні твори поклали на музику композитори Львівщини і Сокальщини: І. Далик, З. Сковрон, Є. Заставний, Ю. Яник, Я. Кортко, Г. Матвіїв, О. Пенюк, А. Пігель.

Вечір відкрила завідувач відділу обслуговування Світлана Халупник. Вона розповіла про життєвий і творчий шлях поета. Активну участь у заході взяли учні Сокальської гімназії ім. О. Романіва, яких підготувала вчитель української мови та літератури Оксана Васьків. За чудово прочитану поезію кожному читцю поет подарував пісенник "Крокуй, Україно".

Вокальний жіночий ансамбль районного Народного дому "Любисток" та учениця гімназії Софія Дмитрів зачарували присутніх піснями.
Поета сердечно привітали заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб, начальник відділу культури та туризму Сокальської РДА Лариса Фарин, колеги по перу  голова ЛМО "Колос" Володимир Полянчук, відповідальний секретар, член Національної спілки письменників України Любов Бенедишин та член літературномистецького об’єднання "Колос" Ігор Данюк.

Наприкінці всі присутні заспівали поетові "Многая літа".

Отак торує свій земний шлях Володимир Сірко: з усмішкою на обличчі, вірою і надією в серці. Своєю поезією він не дає нам зневіритись, збайдужіти, а ще дужче любити Україну, адже усі твори поета пронизані почуттям патріотизму і любові до рідного краю, до свого народу, до рідної землі. Саме в цьому велике виховне значення творчості В. Сірка.

Катерина ПАНЧИШИН,
 бібліограф Сокальської ЦРБ.
 

На знімку: під час творчого вечора члена літературномистецького об’єднання “Колос” Володимира СІРКА (в центрі) в ЦРБ ім. Василя Бобинського.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!