Новини культури

В Стаївській школі розповідали гостям про діяльність шкільного музею

Незабутня музейна зустріч …

До нашого музею нещодавно завітали дуже цікаві гості. Ми зустрічали заступника голови районної ради Бойка В.І., директора Сокальської Малої академії наук Мусій С.С., слухачку Сокальської МАН Дарину Бойко.

Гостей зустріла з вітальним словом директор школи Мирослава Володимирівна Ігнатюк. Учениця 9 класу Новосад Вікторія презентувала гостям та всім присутнім на зустрічі роботу «Життя для Бога й України» (про життя і творчість о.Осипа Лещука та діяльність нашого шкільного музею), яку вона представляла на конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв «Край, в якому я живу» і стала переможцем обласного етапу та призером Всеукраїнського етапу цього конкурсу (ІІ м.).

Світлана Степанівна Мусій розповіла учням та педагогам школи про діяльність Сокальської МАН, запросила учнів нашої школи стати слухачами цього чудового позашкільного закладу. Директор МАН вручила грамоту-подяку колективу Стаівськоі школи за плідну співпрацю у 2018-2019 н.р.

Василь Іванович Бойко побажав колективу школи творчих успіхів та злетів, відзначив роботу музею, висловив задоволення станом збереження приміщення школи, виглядом музею, його матеріальним та технічним забезпеченням.

Даринка Бойко презентувала свою науково-дослідницьку роботу “Педагогічні погляди о.Осипа Лещука” (науковий керівник Мусій С.С.), яка була написана з використанням матеріалів нашого музею. Робота Дарини стала переможцем в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Із побажаннями успіхів у подальшому навчанні Даринці виступила завідувач музею о.Осипа Лещука Марія Прокопівна Лотиш.

Надіємося, що ця зустріч – це лише початок творчої співпраці Стаївської школи і Сокальської МАН і така співпраця обов’язково буде успішною!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.