Головна / Новини культури / У Великих Мостах “Галицькі Соколи”

У Великих Мостах “Галицькі Соколи”

З 22 по 28 липня у Великих Мостах Львіський обласний осередок ВГО "Сокіл" організував вишкільний табір "Галицькі Соколи". У таборі взяло участь понад півсотні молодих націоналістів з Городоцького, Перемишлянського, Сокальського, Яворівського, Галицького, Кам'янко-Бузького районів, Львова та Червонограда.

Нині, в умовах війни на сході України, основною метою таборування стало отримання практичних навичок, необхідних для протистояння агресору.
Таборування проходило досить насичено та змістовно. У програму вишколу входили як теоретичні лекції з історії, націоналізму, табірництва, так і фізична підготовка.

Під час таборування було проведено курси з надання медичної допомоги, маскування, стрільби, навісної переправи, розбірки та збірки зброї, поводження з вибуховими предметами, заняття з самооборони, слухали ідеологічні лекції на тему націоналізму та багато іншого.

Подібні вишколи допомагають молоді отримати певний досвід, адже бути освіченим  значить бути озброєним. Наші інструктори  це ті самі сокільці, бійці "Карпатської Січі", які ще рік назад були на таких вишколах, а зараз вже встигли повоювати і отримати досвід на війні з російським окупантом. Протягом усього вишкільного табору була організована польова кухня  учасників харчували смачною та корисною їжею.

У перший день таборуваня, після організаційних заходів, офіційно було відкрито табір спільною молитвою, виконанням Державного славня та підняттям знамен. Виставили й варту, яка змінювалася щогодини, цілодобово, протягом всього часу таборування. Учасники заходу займалися спортивним вишколом, виконували різноманітні фізичні вправи. Насичений таборовий день закінчувався веселою нічною ватрою, де кожен міг проявити свою творчу натуру.

Чимало позитивних емоцій, як зізнались учасники, отримали під час навісної переправи. Незважаючи на втому та брак сил, усі прагнули дійти до кінця та добитися поставленої цілі.

Організатори щиро вдячні голові правління Сокальської райспоживспілки Петру Габі та директору ТзОВ "Мебельсервіс" Юрію Лящуку за матеріальну підтримку в проведенні вишколу.

Юрій ТОВАРЯНСЬКИЙ, депутат Сокальської міської ради.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!