Головна / Новини культури / Відбувся черговий етап чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

Відбувся черговий етап чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”

У приміщенні дискоклубу «Вікторія» відбувся IIIй етап VIIIго чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». На старт турніру вийшли вісім команд прем’єрліги та 8 команд першої ліги, які представляли міста Сокаль, Червоноград, Великі Мости, Радехів, смт. Жвирка, село Новий Витків.

Третій етап завжди є одним з найважливіших, адже якраз після нього більшість турнірної дистанції вже пройдена і тому можна передбачити хто на що претендуватиме в цьому сезоні.

Варто зазначити, що цей етап з точку зору боротьби та якості гри команд вдався. Так, після двох турів змагань аж п’ять команд прем’єрліги претендували на перемогу. Проте, завдяки потужній грі в заключному турі жвирківська команда «1715» (капітан Тарас Малюх) не залишила жодного шансу своїм конкурентам, відірвавшись від найближчого з них на три правильних відповіді. «Срібло» в переможця попереднього етапу команди «Деміурги» (Микола Сідельник). За третю сходинку п’єдесталу пошани «зачепилася» команда «Фенікс» (Богдан Лисий).

Варто зазначити, що ця гра дала не лише відповіді на деякі питання, а й поставила чимало нових. Можна сказати, що новим чемпіоном Сокальського району стане або чотириразовий володар цього титулу команда «1715», яка набрала 26 балів, або «Деміурги» (23 бали). А ось на «бронзу» претендують аж п’ять команд, вони ж можуть і вилетіти з прем’єрліги, оскільки різниця між третьою та сьомою складає лише чотири бали.

Отже, два наступних етапи обіцяють таку ж цікаву боротьбу як і всі попередні. Організатором VІIIго чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділи освіти та у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернетмережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», інформаційним партнерам «Що? Де? Коли?» – ТРК «Сокаль», інтернетпорталу «Сокаль і Сокальщина» та часопису «Голос знад Бугу».

Володимир ВОЙТЮК, президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!