Новини культури

В Сокалі відбулася урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року у МАН

15 травня 2018 р., у Народному домі м.Сокаль, відбулася урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року у Сокальській Малій Академії Наук.

Про здобутки слухачів Сокальської МАН розповів директор позашкільного закладу Світлана Мусій. Присутніх тепло привітала директор Сокальської МАН Світлана Мусій. Вона озвучила головні результати роботи за цей навчальний рік. А це понад сотню перемог у конкурсах і турнірах.

Участь в даному заході взяв президент благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина.» Юлій Лукомський. У своєму виступі він наголосив на тому, як важливо бути корисними для своєї країни. У подарунок, Сокальській малій академії наук, Юлій Лукомський передав дві ілюстровані книги від Олега Лукомського з Автралії. У свою чергу, Світлана Мусій відзначила президента благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина. “золотою” нагородою.

До привітального слова були запрошені голова Сокальської районної ради Микола Пасько та заступник голови районної ради Василь Бойко.

Перед врученням нагород, для слухачів МАНу, Микола Пасько зазначив: “Кожна перемога – це результат наполегливої праці над собою та плідної співпраці з відповідальними й небайдужими наставниками!” 

Під час урочистої академії, слухачі МАНу, вчителі і батьки отримали численні грамоти та подяки.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.