Головна / Новини культури / Вірші В.Бобинського – в антології

Вірші В.Бобинського – в антології

Це видання приверне увагу багатьох читачів своїм авторством, змістом, ошатністю поліграфічного оформлення та художнього дизайну. Воно стане цікавим для школярів, студентів, усіх шанувальників поетичного слова. Мова про книжку "Літургія кохання: Антологія української любовної лірики кінця ХIX  початку XXI століття", яка нещодавно вийшла друком у видавництві "Богдан" (м. Тернопіль). Її упорядник, автор передмови та біографічних коментарів  львівський поет, літературознавець Іван Лучук.

Об’ємне, вісімсотсторінкове видання (!)  великого формату вмістило майже тисячу віршів авторів минулого і сучасності, які так несхожі між собою, які різняться естетичними засадами та підходами. Але що спільного? Їхню творчість об’єднує тема кохання.

Приємно, що знайшлося місце для нашого краянина, уродженця Кристинополя Василя Бобинського. В антології надруковано його вірші "Із уст Твоїх я п’ю солодкий мід…" та "Саму себе мені принесла в дань…", взятих із першої збірки поета "В притворі храму" (1919 р.). Також подано автобіографічну довідку про Василя Бобинського.

Погодьтесь, що не так вже часто перевидаються твори цього автора.

Тарас ЛЕХМАН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!