Головна / Новини культури / У Львові відзначили 50-річчя спільної творчості подружжя видатних митців Федора Стригуна і Таїсії Литвиненко

У Львові відзначили 50-річчя спільної творчості подружжя видатних митців Федора Стригуна і Таїсії Литвиненко

Слова кохання, історичний екскурс у творче минуле, перегляд відомих та улюблених фільмів багатьох людей – так творчо підійшли маестро сцени Стригун Федір Миколайович і Литвиненко Таїсія Йосипівна, святкуючи в рамках урочистої академії 50-річчя спільної творчості.

Аби привітати подружжя народних артистів України із ювілеєм, в залі Львівського національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької зібралося багато людей – рідних, близьких, знайомих і просто – великих шанувальників яскравої творчості цього дуету.

Подякувати за мистецтво, яке впродовж багатьох років українському суспільству дарують лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Федір Стригун і народна артистка України Таїсія Литвиненко, прийшов і голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Він, зокрема, наголосив на вагомій ролі цього подружжя акторів для українського театру, який за понад півстоліття неабияк збагатився творчими доробками Стригуна-Литвиненко. «Всі ми знаємо, скільки зусиль доклало Ваше подружжя, аби високо піднести національне мистецтво та зробити Україну по-справжньому українською. Щиро дякуємо Вам за це!», – сказав Петро Колодій, звертаючись з вітальними словами до творчих ювілярів Таїсії Литвиненко і Федора Стригуна.

Також очільник обласної ради з нагоди святкування 50-річчя творчої діяльності акторів, подарував книгу, яку видав депутат Львівської обласної ради Ярослава Кравченка «Школа Михайла Бойчука: тридцять сім імен».

Довідка.

Федір Стригун і Таїсія Литвиненко провадять свою творчу діяльність у Львівському національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької з 1965 року.

Творчість Федора Стригуна сягає понад 100 ролей і 50 режисерських постановок, а його дружини Таїсії Литвиненко – понад 80 ролей і 15 режисерських постановок.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!