Новини культури

У Львівському центрі творчості дітей та юнацтва “Галичина” відбувся обласний огляд-конкурс

У Львівському центрі творчості дітей та юнацтва "Галичина" відбувся обласний огляд-конкурс дитячих та юнацьких фольклорних колективів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів "Княжа династія".

Фольклорний колектив "Сокальчаночка" (керівник Оксана Сумбаєва) Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості став володарем другої премії і представлятиме Львівщину на Всеукраїнському конкурсі фольклорних колективів "Княжа доба", який відбудеться у Львові.

Учасники представляли обряд весілля на Сокальщині, зокрема, обряд розплітання коси нареченій. У ролі княгині у цьому дійстві виступала Юля Книш, батьком був Ігор Сумбаєв, мамою  Тетяна Нечай, а діти  учасники молодшої групи колективу Оксана Климчук та Яна Яремко, подруги княгині: Юля Ющак і Катруся Шукатка, дружки  Юля Базилевич, Настя Воробей, Христина Горбай, Олена Бриль, Ірина Миколинець, Руслана Крупник.

Дирекція Сокальського БДЮТ вдячна начальнику відділу освіти РДА Романові Монастирському за постійне сприяння і підтримку гуртківців нашого закладу.

Оксана СУМБАЄВА,
керівник гуртка, методист фольклорного колективу "Сокальчаночка".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.