Головна / Новини культури / У Львівському цирку Святий Миколай завітав до дітей

У Львівському цирку Святий Миколай завітав до дітей

19 грудня на День Святого Миколая у Львівському державному цирку до дітей з усіх куточків Львівщини, які приїхали на перегляд циркової вистави, завітав Святий Чудотворець Миколай.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Разом із Святим Миколаєм прийшли і його помічники – активісти скаутської організації у Львові «Пласт». Серед тих, хто зголосився допомогти Святому, був і голова Львівської обласної ради Петро Колодій. Він передав через Миколая для всіх діточок солодкі подарунки.

Цього дня Львівський державний цирк був вщент заповнений глядачами. Серед них були присутні понад 400 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Разом зі своїми опікунами та вихователями малеча приїхала до Львова з різних куточків нашої області.

Окрім Святого Миколая, привітав зі святом всіх діточок та їхніх батьків і голова обласної ради Петро Колодій. Звертаючись до маленьких глядачів, він зазначив: «Щойно мені Святий Миколай розповів, що тут зібралися найчемніші діти. Ви приїхали сюди, щоби переглянути цікаву циркову виставу, а тут вас зустрів сам Святий Миколай зі своїми помічниками, щоби ще раз обдарувати своїми щедротами.

Дітки, не забувайте, що Святий Чудотворець приходить з подарунками щороку. Але, щоби отримати ці подарунки, діти кожного дня повинні слухатися дорослих – батьків, вихователів, учителів, гарно вчитися, молитися до Господа Бога!».

Також голова обласної ради побажав усім присутнім міцного здоров’я, довголіття та мирного неба, щоби кожен пам’ятав, що щира молитва за Україну допоможе принести на нашу землю мир і добробут!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!