Новини культури

Вперед, на “Книгоманію”

30 березня у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського читацького конкурсу "Найкращий читач-2011". Він організований громадською організацією "Форум видавців". На обласний етап приїхали кращі з кращих  49 переможців відбіркових турів (25 шестикласників і 24 семикласники)  представники 20 районів і 7 міст обласного підпорядкування.

Наш район представляли шестикласниця Наталя Боберська та семикласниця Наталя Руда, переможниці районного етапу з м. Великі Мости. Серед семикласників переможницею стала Наталя Руда з Великих Мостів.

Приємно, що вже вдруге діти Сокальщини здобувають такі перемоги. Нагадаю, що у 2009ому на цьому ж конкурсі в обласному етапі перемогла сокальчанка Зоряна Саламанчук.

Члени журі  представники "Форуму видавців", Львівської облдержадміністрації, бібліотекарі, письменниця Оксана Думанська  відзначили ерудицію дітей і бажання до перемоги.

Переможниця отримала головний приз конкурсу  путівку на фестиваль "Книгоманія", який відбудеться у Львові 2830 квітня та прийматиме найкращих читачів всієї України.

Христина ДАСЮК,
заступник директора Сокальської РЦБС по роботі з дітьми.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.