Головна / Новини культури / Християнський табір “Діти світла”

Християнський табір “Діти світла”

Літо – пора довгоочікуваного відпочинку для школярів. Кожен хоче провести його цікаво, весело та корисно. Цьогоріч юним завишенцям випала прекрасна нагода втілити свої мрії щодо відпочинку в життя. При церкві Різдва Пресвятої Богородиці с. Завишень з ініціативи священика о. Василя Білецького протягом червня-липня діяв християнський табір «Діти Світла».

Допомогли реалізувати цікаву ідею молоді, творчі та креативні завишенці – Оксана Михалечко та Віталій Гейко. У тісній співпраці з працівниками Народного дому, бібліотеки, батьками, меценатами їм вдалося створити незабутню атмосферу заходів, у яких гармонійно поєдналося приємне з корисним.

Кожен день розпочинався зі спільної молитви у церкві. Далі були катехизація, English time… Проте веселі канікули з Богом не могли обійтися і без веселих ігор та розваг. Діти залюбки брали участь у проведенні квестів, веселих бодіартів, перегляді мультфільмів, естафет, конкурсів, велопробігів. В цей час діти гуртувалися, ставали ближчими один до одного. Та ніщо так не гуртує та об’єднує як спільний… обід! Саме ця нагода побути всім разом на природі дає можливість поділитися своїми емоціями від пережитого і дізнатися більше про уподобання своїх друзів в неформальній обстановці.

Приємні спогади залишили екскурсії до Львова та Сокаля. У місті Лева діти відвідали собор святого Юра, Високий замок, Львівську ратушу, майстерню шоколаду і т. д. У Сокалі мали змогу переглянути експозиції музеїв «Людина. Земля. Всесвіт» та «Сокальщина», помолитися у соборі святих ап. Петра і Павла і поласувати морозивом у розважальному центрі «Вулик».

Завершальним акордом табірної зміни стала духовна година «Десять заповідей Божих». Вступне слово про митрополита Андрея Шептицького висловили о. Василь та випускниця Лідія Комарова. Присутні переглянули презентацію «Духовні заповіти А. Шептицького для українського народу». Учасники табору аналізували глибокий зміст кожної заповіді Божої. Звучали духовні пісні у виконанні церковного хору та ансамблю «Гармонія». Від імені батьків організаторам християнського табору «Діти Світла» – о. Василю Білецькому, о. Роману Білецькому, Оксані Михалечко, Віталію Гейку, Ользі Пісні, Наталії Гнатюк, Ганні Коваль, меценатам Наталії Муж, Ользі Шпрясі, селищному голові Івану Кошлаю та всім небайдужим односельчанам подякувала Світлана Мусій.

На завершення всі діти одержали солодкі медалі та переглянули світлини свого захоплюючого відпочинку.

Юлія МУСІЙ, учасниця табору «Діти Світла».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!