Новини культури

У департаменті культури Львівщини проведуть аудит на предмет раціонального використання бюджетних коштів

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, межах якої департаменти прозвітували про виконання обласних цільових програм, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, за 9 місяців.

Члени комісії акцентували на високому рівні виконання Програм, однак висловили зауваження щодо ненадання керівництвом департаменту культури, національностей та релігії інформації по бюджетних заходах.  Департамент повинен надати перелік усіх контрагентів, з якими підписані угоди на виконання послуг та робіт.

«До керівника департаменту культури у членів комісії є запитання в частині використання бюджетних коштів. Відтак, найближчим часом буде проведено аудит департаменту, враховуючи, що на численні запити щодо виконання програм, в департаменті інформації не надавали», – зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Під час засідання комісії розглянули також питання дофінансування ансамблю «Верховина» за умови сфінансування Дрогобицькою міською радою на паритетних засадах. Рішення щодо цього після бюджетної комісії ухвалюватимуть на сесії Львівської обласної ради

Окрім того, під час засідання комісії розглянули ситуацію із станом оплати праці у галузі культури до кінця року.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.