Головна / Новини культури / У Львівській філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта

У Львівській філармонії вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта

У четвер, 20 лютого, о 18:00 год у Львівській національній філармонії вшанують  пам’ять Героїв Небесної Сотні виконанням «Реквієму» Моцарта. 18-21 лютого 2014 року – одні з найтрагічніших днів Революції Гідності. 20 лютого – день пам’яті Героїв Небесної Сотні, шості роковини розстрілів на Майдані у Києві. 

Цього вечора на знак вшанування загиблих майданівців  у стінах філармонії звучатиме одна з найвідоміших у світі заупокійна меса  Вольфганга Амадея Моцарта – Реквієм ре мінор, KV 626 у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, камерного хору «Глорія» та солістів.

«Реквієм» – останній, незавершений твір Моцарта, над яким той працював перед самою смертю і помер під час його написання. Через те, що це був твір на замовлення, «Реквієм» був доповнений та завершений за дорученням Констанци Моцарт – вдови композитора. Твір складається з чотирнадцяти частин. Це траурна заупокійна меса, написана на канонічний латинський текст. Щодо історії створення та якості подальших доповнень віддавна тривають завзяті суперечки. Та попри все, «Реквієм» залишається одним з найвідоміших та найважливіших творів композитора.

Захід організовує департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!