![](https://golossokal.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/u-galereyi-suchasnogo-mistectva-vidkrijut-vistavku-ditjachih-robit-rizdvjanoyi-tematiki-bf8d8a1-780x425.jpg)
Галерея сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи запрошує на відкриття виставки-конкурсу учнівських робіт ДДХШ «День святого Миколая – символ радості, щедрості та добра».
Коли? – 6 грудня, 15:00 год.
Де? – Дрогобицька дитяча художня школа, м. Дрогобич, вул. Франка, 14
6 грудня о 15:00 відбудеться відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку. Учні віком від 7 до 15 років старанно працювали в різних видах мистецтва: живопис, графіка, розпис на склі, гончарство, ліплення, художня обробка металу, валяння та паперова пластика. Різдвяні мотиви та традиції цьогоріч представлені по-новому.
В період експонування виставки, викладачі художньої школи проводитимуть різноманітні тематичні майстер-класи.
Вже традиційно пролунають колядки від колективів Дрогобицької музичної школи №2 ім. Р. Сороки.