Новини культури

У Львові стартував Форум першої молодіжної столиці України

6 вересня у Львові розпочався Форум першої молодіжної столиці України, учасниками якого упродовж двох днів стануть більше півтори тисячі осіб.

«Дуже радий бачити нашу гордість – розумну, творчу молодь тут, у Львові – молодіжній столиці світу. Ніколи не зупиняйтесь на тому, що маєте. Ніколи не думайте, що є щось, чого ви не в змозі досягнути, – звернувся до учасників голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Весь світ – перед нами. Ми сильні, незалежні і ми обов’язково переможемо».

Форум Молодіжної столиці України – альтернативний простір для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку держави, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської Молодіжної Стратегії.

«Переконаний, що така форма наших зустрічей – неформальна, вільна атмосфера креативу, дозволить із користю і задоволенням проведете свій час. Ми обміняємось думками. Наша молодь – інтелектуальна, вільна, чесна, – це гідне майбутнє для нашої держави », – зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Наскрізними темами форуму є актуальні питання участі молоді в місцевому самоврядуванні, обговорення рішень щодо покращення молодіжної мобільності та міграції в рамках навчального процесу тощо. Тема молодіжного підприємництва та працевлаштування молодих фахівців стане частиною загальної дискусії за участі експертів.

Організатори та партнери Форуму: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, КУ Інститут міста, ПЛАСТ, AISEC, Національна молодіжна рада України, Студентська рада Львова.

Голос Сокальщини на GoogleNews