Головна / Новини культури / У Львові стартував Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль

У Львові стартував Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль

У неділю, 15 вересня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького стартував Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії». Розпочався захід Літургією у храмі Святої Софії-Премудрості Божої.

Упродовж дня на території Центру Митрополита Андрея Шептицького діятимуть тематичні майданчики: духовний, інтелектуальний, мистецький та спортивний, і кожен з них матиме свої особливості. Духовний майданчик – це молитва, роздуми про Бога і про наші з  ним стосунки, медитація, спів. Інтелектуальний майданчик – десятки просторів для дискусії, виступів відомих і авторитетних людей, спільне навчання. Творчість  – якісна музика, виставки, майстер-класи і концерт на великій сцені. Активний відпочинок – спортивні змагання, квести, майстерки.

«Львівська обласна державна адміністрація завжди готова підтримувати такі заходи, тут молодь цікаво і з користю проводить час, шукає себе. На всіх гостей сьогодні чекає безліч пізнавальних локацій, а на завершення – яскравий концерт», – наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Учасники Фестивалю матимуть змогу долучитись до панельної  дискусії «Лови цю мить, на ній ми такі класні!», спікерами якої є: Тарас Тополя – соліст гурту  Антитіла, молодіжний посол ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема.

«Для нашого міністерства є принципово важливою підтримка подібних ініціатив. Це майданчик, де збирається молодь з усієї України, тут обговорюють повний спектр питань, які сьогодні цікавлять молодих людей. Приємно, що з кожним роком Фестиваль розширюється, робить кроки до змін нашої країни на краще», – зазначив Олександр Ярема.

До слова, спеціальним гостем Фестивалю «Вітер На-Дії» у Львові буде секретар Синоду Молоді у Римі отець Россано Сала SDB.

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, Українська Греко-Католицька Церква, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, Український католицький університет. Захід відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!