Новини культури

У Львові відбудеться Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у Гаю»

У неділю, 26 вересня,  у Музеї народної архітектури та побуту у Львові ім. К. Шептицького відбудеться XVІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю».

Фестиваль потішить маленьких відвідувачів, даруючи  нагоду зустрітись з улюбленими казковими персонажами.

“Ідея фестивалю – популяризація української казки – джерела добра та мудрості. Учасниками фестивалю є колективи з різних областей України. Цього року, окрім львівських колективів, участь у фестивалі візьмуть колективи  Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Сумської областей. Для них це хороша нагода познайомитися із культурними традиціями нашого регіону, відчути гостинність Львова та розважитись”, – розповів начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Експозиція музею – старі дерев’яні хати з солом’яними стріхами, зелені дерева, високі смереки, створюють найкращі декорації для відтворення казок.

Оцінює постановки колективів компетентне журі, до складу якого входять професійні актори, режисери, педагоги, діячі культури.

Організатори фестивалю ГО «Обереги» за підтримки служби у справах дітей облдержадміністрації, Львівської обласної ради  та Львівської міської ради.

Захід відбуватиметься із урахуванням усіх карантинних вимог та засобів безпеки.

У Львові відбудеться XVIII Всеукраїнський театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у Гаю»

Голос Сокальщини на GoogleNews