Новини культури

У Яворові відбулось відкриття меморіальної таблиці на фасаді районної центральної бібліотеки імені Юрія Липи

19 серпня, у м. Яворові в день 76-річниці від дня смерті Юрія Липи відбулось відкриття меморіальної таблиці на фасаді районної центральної бібліотеки імені Юрія Липи з нагоди 120-річчя від Дня народження Ю.Липи.

Під час заходу відбулося урочисте вручення книги В.Яремина «Скарбниця народного мистецтва Яворівщини» бібліотекам Яворівщини.

Участь у заході взяли  заступник Львівської облдержадміністрації Іван Собко,  перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега, заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька, голова районної ради Володимир Сичак та представники громадських організацій.

«Сьогоднішнє відкриття меморіальної таблиці імені Юрія Липи дає можливість в котре відати шану та подякувати громадському діячу і духовному провіднику українського народу за героїзм. Ми повинні пам’ятати про таких героїв, які своїми життям та працею служили на благо українського народу » – говорить Іван Собко.

Варто зазначити, що відкриття дошки повинно було відбутись 5 травня 2020, у зв’язку з карантином захід був перенесений.

Довідка: У цьому будинку, де зараз знаходиться Яворівська районна центральна бібліотека імені Юрія Липи 1943-1944 рр. виступав з лекціями доктор Юрій Липа.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.