Новини культури

На Яворівщині відбулась науково-практична конференція “Андрей Шептицький” – це Україна”

7 жовтня, у с. Прилбичі відбулась п’ята науково-практична  конференція «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий князь, лідер!» серед учнів 8-10 класів ЗЗСО району, з метою вшанування пам’яті нашого славетного земляка Митрополита Андрея Шептицького, як будівничого української держави, духовного провідника народу, лідера української нації.

Розпочався захід зі спільної молитви, яку завершив о.Андрій Стадницький.

Районна конференція відбулась в рамках відбіркового етапу, де члени журі відзначили вміння доповідачів подати опрацьований матеріал, представити підготовлені презентації – дослідження спадщини Митрополита Андрея Шептицького з різних напрямків його духовного життя.

Учасники конференції представили змістові виступи, презентації щодо власного розуміння та сприйняття постаті Митрополита Шептицького.

На завершення перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега та депутат Яворівської районної ради Іван Карпа нагородили подякою за участь у науково-практичній конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий князь, лідер!», присвячений 155-ій річниці з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, та подякували учасникам за нелегку працю та гарний приклад у відтворенні історичної постаті Шептицького.

Також цього дня у селі Прилбичі відбулися змагання з мініфутбол серед команд ЗЗСО Яворівського району, які боролися за Кубок славетного митрополита Андрея Шептицького.

Переможцями стала команда Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. митрополита Андрея Шептицького, ІІ місце – Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та ІІІ місце – Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Мар’яна Корчака.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews