Головна / Новини культури / У Сокальському ліцеї відбувся акустичний концерт Віктора Винника

У Сокальському ліцеї відбувся акустичний концерт Віктора Винника

25 жовтня у приміщенні Сокальського ліцею №3 відбувся акустичний концерт Віктора Винника, фронтмена групи «Мері». Організатором дійства виступила Олена Крижик спільно з громадською організацією «Майстерня мрій». За їх словами від моменту появи ідеї акустичного концерту до її реалізації був тільки тиждень, цитуємо: «В нас була тільки одна таємна нарада, кілька телефонних дзвінків і все». На початку концерту Олена Крижик дала присутнім настанову: “Завжди варто спробувати, бо ви навіть не розумієте, яку потім підтримку отримаєте. У вас все вийде”.

Опісля слово надали лідеру рок-гурту «Мері», який коротко розповів про себе та групу. Концерт відбувся у незвичному “домашньому” стилі. За словами Віктора Винника, незважаючи на те, що група у Сокалі виступала не один раз, акустичний концерт є дебютним для міста і саме це імпонує виконавцю. Під час концерту Віктор Винник виконав близько 15 авторських пісень. Також співак порадував публіку  прем’єрою – заграв нову пісню «Осінь».

Віктор Винник зауважив, що нечасто йому доводиться виступати у школах, але “…сьогоднішній вечір – особливий. Перебуваючи у таких закладах одразу ностальгуєш за шкільними роками”. Відтак, співак поділився із публікою своїм досвідом роботи у школі. Зауважив, що робота вчителя є важливою та “крутою”, але має єдиний нюанс – її неможливо поєднювати з іншими видами діяльності. Окрім цього фронтмен гурту «Мері» розважав публіку цікавими історіями з життя та жартами. Він також провів присутнім короткий екскурс про етнографічні групи українців: розповів про бойків, гуцулів та лемків. Зауважимо, Віктор Винник народився у місті Сколе, що розташоване на північних і південних схилах Карпат, так звана «Бойківщина». Опісля цього співак виконав відомі лемківські пісні «Под облачком» – про нещасливу любов та рекрутську пісню «Кедь ми прийшла карта».

Під час концерту відбулась маленька творча перерва, протягом якої учні Сокальського ліцею №3 Володимир Михальов, Соломія Овчарук та Віта Папроцька під керівництвом Наталії Криштальської презентували для гостя переспів пісні «Падала зоря». Також Володимир Михальов виступив з авторською піснею “Острови”. До речі, він є вокалістом гурту «Перший сніг», який готує дебютний альбом.

Віктор Винник прочитав публіці уривок зі своєї книги «906090», з презентацією якої він приїжджав минулого року. Нагадаємо, книга, яку презентував автор, є автобіографічною та містить тексти його пісень. Назва інтригуюча «90/60/90» з підзаголовком «Без імен». А от головна назва, яка у більшості асоціюється із параметрами жіночого тіла, зовсім не про те. Більше того у творі взагалі немає ніякої любовної лінії й ніяких описів ідеалів жінок – розповідає автор. Головне у книзі – це опис епохи останнього десятиліття минулого сторіччя. Книга просякнута розповідями про 90-і роки, які в розумінні автора перш за все не лихі, як ми звикли згадувати ті часи, а важливі. Адже це часи його юності і його студентських років. Для Віктора цей період – один із найкращих в  його житті.

Фото: Володимир Михальов

Головною темою все ж стало студентство – особливо важливий період у житті більшості людей. Він у Винника, перш за все, пов’язаний із гуртожитком. Аби краще відтворити цю атмосферу музикант з гітарою наспівував хіти, під які в ті часи проходили студентські посиденьки, чим повністю відтворив ту атмосферу. На завершення, вокаліст виконав пісню «Я з України», якою ще більше розпалив зал та провів фото та автограф-сесію.

Катерина Шукатка

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!