Головна / Новини культури / З бюджету Львівської області виділено 2,3 мільйони гривень на реконструкцію вежі Тартаківського палацу

З бюджету Львівської області виділено 2,3 мільйони гривень на реконструкцію вежі Тартаківського палацу

Завдяки сприянню голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, за ініціативи фонду ” Спадщина” з бюджету Львівської області виділено 2 млн. 300 тис. грн. на реконструкцію вежі Тартаківського палацу. Сьогодні голова ЛОР Ганущин О.О. провів виїзну нараду з приводу реалізації проекту.

Про це повідомив голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Вирішили:

1. Пришвидшити виготовлення ПКД та проведення необхідних експертиз . ( З цього приводу у перший робочий день наступного тижня буде дано доручення усім відповідальним структурам)

2. Голові районної ради Микола Пасько , голові Тратаківської сільської ради Степану Орловську терміново підготувати міжбюджетну угоду на фінансування ПКД.

3. На черговій сесії Львівської обласної ради будуть внесені необхідні для початку фінансування зміни в рішення.

Ганнуся ( так лагідно називають дівчину, яка стала ” моторчиком” процесу) разом з волонтерами має купу планів ( від реалізації мікропроекту по освітленню замку до реставрації замкової брами та проведення післякарантинних туристичних заходів) – маємо підтримати!

Є розуміння, що від рішення про + 2.3 млн.грн.до відреставрованої вежі – довгий шлях. Переконаний, що разом здолаємо його швидше!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!