Головна / Новини культури / За кошти німецького банку в сокальській школі проведуть ремонт приміщень

За кошти німецького банку в сокальській школі проведуть ремонт приміщень

Нещодавно при вході у Сокальський НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4  ліцей" з'явилася нова вивіска: "Відновлення об'єкту профінансовано коштами Уряду Федеративної Республіки Німеччина через банк розвитку KfW та місцевою громадою".

Уряд України отримав грант від KfW Development Bank для фінансування проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури", що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій. Витрата коштів контролюється KfW Development Bank.

Сокальський НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4  ліцей" у 2015 році взяв участь у написанні мікропроекту "Капітальний ремонт приміщень Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4  ліцей"".

Проект підтримала батьківська громада школи, яка внесла свою лепту  20 тис. грн., депутати районної ради  180 тис. грн. з районного бюджету. Ставши переможцем у конкурсі проектів, завдяки підтримці та сприянні відділу освіти Сокальської РДА в особі начальника відділу освіти Сокальської РДА Романа Монастирського та фінансуванню проекту Урядом Федеративної Республіки Німеччини, який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій, вдалося до вересня 2015 року встановити 84 якісних, металопластикових вікон. Впровадження проекту згуртувало громаду і школу, збільшилась довіра до влади, що сприяло якісному виконанню проекту. В результаті збільшилась економія енергоресурсів будівлі школи, покращився мікроклімат приміщень НВК, тепловий режим.

Цього року педколектив школи, громада зраділи звістці, що ФСІ вирішив відновити свою діяльність і встановити решта вікон у Сокальському НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4ліцей". До грандових коштів долучилися і депутати Сокальської районної ради, які додатково виділили ще 100 тис. грн. з районного бюджету.

Завдяки ФСІ, фінансуванню проекту з Німеччини та коштам громади школа матиме змогу покращити рівень комфортності навчання, створити умови для збереження здоров'я школярів, щорічного зменшення витрат на електроенергію та теплоносії, створити якісні умови для якісного навчання.

Наталія ДРАГАН,
директор Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4  ліцей".

За кошти німецького банку в сокальській школі проведуть ремонт приміщень

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!