Головна / Новини культури / Завершено реєстрацію учасни­ків пісенного конкурсу “Золота октава 2013”

Завершено реєстрацію учасни­ків пісенного конкурсу “Золота октава 2013”

Завершено реєстрацію учасни­ків пісенного конкурсу «Золота октава 2013». Фінал відбудеться 11 серпня. Подали заявки 13 спі­вочих колективів Сокальщини та Радехівщини. Цього року в По­ложення конкурсу внесені зміни, що дозволяють змагатися у «Зо­лотій октаві» й містам. Цим правом скористалися міські ради Червоно­града, Соснівки та Сокаля. Варто додати, що серед учасників є і се­ло Яструбичі (Радехівський р-н).

Однією з приємних новин є й те, що, хто не встиг подати свою кандидатуру, може це зробити до 15 червня. Адже є два резервні місця.

Наступним щаблем на шляху до конкурсу, з 1 до 30 червня, ста­не формування складу журі (по 9 осіб від громади учасника) та зйомка тридцятисекундного роли­ка про учасника та його насе­лений пункт.

Нагадаємо, що пісенний конкурс «Золота октава» проводиться з метою підтримки талантів у галузі популярної музики, заохочення розвитку духу змагання серед ви­конавців – представників сіль­ських, селищних та міських громад.

Минулого року переможцем кон­курсу став представник із села Савчин, вісімнадцятирічний Наза­рій Михальчук, який отримав зо­лоту «Ніку» та 5000 гривень.

Перелік учасників: міста Со­каль, Червоноград, Соснівка, села Тартаків, Зубків, Перв’ятичі, Воли­ця (Комарівська), Скоморохи, Вол­свин, Завишень, Забужжя, Стре­мінь, Яструбичі (Радехівщина).

 

Світлана ПРИТУЛКО,
куратор конкурсу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!