Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Біографія та передвиборча програма Вадима Кондратюка – кандидата в народні депутати по 124 виборчому округу

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Кондратюк Вадим Іванович, народився 30 січня 1981 року в м.Сокаль, Львівської області. Громадянин України з 24 серпня 1991 року. Проживаю на території України з 24 серпня 1991 року.

З 1988 по 1998 рік навчався в середній загально-освітній школі №2 м. Сокаль, а з 1998 по 2003 рік у Тернопільській Академії Народного Господарства на заочній формі навчання.

З 2005 по 2007 рік здобував другу освіту у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на денній формі навчання.

З 1999 по 2000 рік проходив строкову службу в армії.

З 2001 по 2002 рік – провідний спеціаліст Сокальського районного центру соціальних служб для молоді Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

З 2002 по 2003 рік – головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, а з 2003 по 2005 рік начальник відділу у справах сім'ї та молоді Сокальської районної державної адміністрації Львівської області.

З 2009 по 2010 рік – провідний спеціаліст відділу оцінки та ринку земель Головного управління Держкомзему у Львівській області.

З 2010 року обраний заступником Сокальського міського голови, де й працюю до тепер.

У 2004 році брав активну участь у Помаранчевій революції. Був керівником охорони прес-центру наметового містечка.

У 2013 та 2014 роках на Євромайдані був заступником сотника 10-ї сотні Самооборони майдану.

З 21 травня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходжу службу снайпером у 24 окремій механізованій бригаді. З червня по серпень 2014 року брав участь в АТО.

З 2002 року – член Конгресу Українських Націоналістів.

Виховую сина Артема, 2011 р. н.

Проживаю у м. Сокаль.

Судимостей немає.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України •по одномандатному виборчому округу №124
КОНДРАТЮКА ВАДИМА ІВАНОВИЧА

"Сильна та багата Україна для українців"

Сьогодні Україна переживає один з найважчих і найвідповідальніших періодів у своїй історії. Після Революції гідності і повалення злочинного режиму Януковича ми змушені збройно захищати незалежність і територіальну цілісність нашої країни від терористів та російських військ. Український народ об'єднався задля того, щоб відстояти своє право жити у єдиній, сильній, розвинутій та європейській державі. Нашим стратегічним завданням є зупинення агресії і ліквідація її наслідків та радикальне оновлення країни.

Для цього нам потрібно:

І. Завершення військових дій на сході нашої держави

* відновлення контролю над східним кордоном України з подальшим укріпленням його фортифікаційними та інженерними спорудами;

* залучення міжнародних спостерігачів від ОБСЄ до завершення військових дій на сході;

* негайний вступ в НАТО та ЄС;

* створення сучасної, професійної та технічно оснащеної армії.

ІІ. Кардинальне оновлення країни

* зупинити переродження влади, яку попередні режими перетворили на бізнес з кримінальним забарвленням;

* ліквідувати корупцію, зокрема в політичній сфері, яка є фундаментом для усієї корупційної піраміди;

* скасувати депутатську недоторканність. Депутатами мають ставати для того, щоб творити закони, а не ховатися від Закону;

* радикально реформувати управлінську структуру держави, зокрема, ліквідувати усі контролюючо-інспектуючі відомства;

* звільнений від непомірного пресингу український підприємець витягне українську економіку та державу;

* здійснити децентралізацію на основі наповнення реальним змістом самоврядування, передавши останньому як управлінські повноваження, так і бюджетні ресурси.

Розуміючи те, що депутат-мажоритарник є відповідальним не лише за стан справ у державі, а й за ситуацію в окрузі, вважаю за необхідне зосередити свою діяльність на вирішенні ряду регіональних завдань.

ІІІ. Розвиток інфраструктури

* виділення з державного бюджету коштів для невідкладної реанімації дорожньої мережі;

* зміна процедури проведення тендерів в бік різкого скорочення термінів, переведення в електронний режим, забезпечення їх відкритості та своєчасності, забезпечення належного контролю за якістю виконаних робіт з боку громади;

* реалізація у повному обсязі вигідного географічного розташування регіону, його сусідства з ЄС, створення не менш як півдесятка нових транскордонних пере-ходів, що відповідає європейським критеріям і практиці.

ІV. Розвиток промисловості, сільського господарства, залучення інвестицій та створення нових робочих місць

* спрощення процедури реєстрації та звітності суб'єктів господарювання;

* кредитно-фінансова підтримка розвитку малого та середнього підпри-ємництва;

* пільгове кредитування сільськогосподарських виробників;

* енергозбереження та мінімізація енергозалежності України від імпорту енергоносіїв, розвиток виробництва енергії з відновлювальних джерел;

* запровадження новітніх технологій та сучасного обладнання на підприємствах вугледобувної галузі;

* будівництво нових шахт, а у разі закриття діючих – обов'язкове пра-цевлаштування працівників у підприємствах вугледобувної галузі;

* повернення в державну власність гірничо-збагачувального комбінату;

* відновлення постачання вугілля, видобутого з Львівсько-Волинського вугільного басейну, на Добротвірську та Бурштинську ТЕС;

* сприяння відкриттю, реєстрації та діяльності нових підприємств;

* залучення інвестиції, в тому числі іноземних, для реалізації викладених завдань.

V. Розвиток освіти, охорони здоров'я, молодіжної політики та спорту

* продовження реалізації на якісно новому рівні стратегічного курсу розвитку освіти нашого краю на основі забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх без винятку;

* забезпечення якісного рівня медичного обслуговування із збереженням наявної мережі та потенціалу, розвиток структури сімейної медицини;

* утвердження у молодіжному середовищі здорового способу життя, сприяння створенню та функціонуванню спортивних клубів та секцій тощо.

VІ. Вирішення проблем екологічного характеру

* мінімізація та ліквідація негативного впливу на навколишнє середовище наслідків діяльності підприємств вугледобувної галузі;

* комплексне вирішення проблем річки Зх. Буг, включаючи протиповеневі заходи, поглиблення русла, зарегулювання стоку, ліквідацію підтоплень з •метою відновлення рекреаційного та господарського потенціалу території.

Для мене завжди будуть головними питання духовного, культурно-го, економічного розвитку округу. У своїй діяльності я, як український націоналіст, буду керуватись інтересами держави та місцевої громади.

Впевнений, що реалізація цієї програми поліпшить якість життя кожного з нас і зробить наш край та Україну сильними і процвітаючими.

– Вадиме, розкажіть, що додає рішучості, стимулу та сили йти на вибори до Верховної Ради?

– Вибори до Верховної Ради України – надзвичайно складний і скрупульозний процес, стрімголов вливатись у який не завжди виникає бажання. Не замислюючись поринають у нього хіба що діючі депутати, які бажають зберегти за собою "захисний" мандат, та бізнесмени, які його жадають отримати. У моєму ж випадку все по-іншому… Війна на сході України є першочерговим стимулом. Смерті сотень наших військовослужбовців під час боїв з терористами та російськими регулярними військами, бездарність коман-дування, халатність генералітету, продажність генштабу, жахливе матеріально-технічне забезпечення нашої армії змусило мене йти на вибори. Війну потрібно закінчити як-найшвидше! Не можна допустити і надалі загибелі патріотів нашої держави! В той час, коли мої побратими по зброї героїчно захищають Україну, продажні та корумповані політики знову пруться у Верховну раду! Проти цього, а також проти корупції, хабарництва, злиття бізнесу з політикою та за європейський вибір ми боролися під час Революції гідності і продовжуємо надалі. Усі стверджують, що потрібні нові обличчя, зміни, реформи, але насправді усе це залишається лише передвиборчими гаслами, тому що ніхто з діючих депутатів не хоче розлу-чатися з мандатом, ніхто з бізнесменів не відмовиться від додаткового захисту свого бізнесу тощо. В першу чергу, всі ці факти, а також підтримка моєї кандидатури на з'їзді Конгресу українських націоналістів і додали рішучості йти на вибори.

– "На дерево дивись, як родить, а на чоловіка, як робить" – відоме українське прислів'я, акту-•альне сьогодні. Бо, справді, люди хочуть бачити •вже реальні справи кандидата.

Розкажіть про •свою політичну діяльність на Сокальщині…

– Активного політичного минулого у мене немає, од-нак завжди відстоював свою громадянську позицію.

Трудову діяльність на Сокальщині розпочав у 2001 році, працював провідним спеціалістом Сокальського районного центру соціальних служб для молоді. З 2002 по 2003 рік обіймав посаду головного спеціаліста відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації, а з 2003 по 2005 рік – начальник відділу у справах сім'ї та молоді Сокальської районної державної адміністрації Льві-ської області. На той час був наймолодшим начальником відділу в області. Галузь молодіжної політики на Сокальщині тоді протягом двох років займала чільні місця у рейтингу по області. З 2010-го – заступник Сокальського міського голови.

– В районі багато проблем… Яка у Вас стратегія щодо його розвитку?    

– В нашому регіоні є багато проблем, які не вирішу-валися роками. Було б неправдою, якби я сказав, що самотужки відремонтую дороги, відкрию нові шахти, збільшу зарплати і пенсії. Це в змозі зробити тільки держава та місцеве самоврядування. Депутату Верховної Ради під силу зробити так, щоб державна влада була відповідальною перед своїм народом, щоб бюджет приймався чесно і з відповідними цілями – тоді з'являться гроші на дороги, шахти, освіту, медицину тощо.

Щодо регіону: сьогодні у Червонограді, Сокальському та Кам'янка-Бузькому районах немає ЖОДНОЇ дороги, яка б не потребувала ремонту. Тож першочерговим завданням є виділення з державного бюджету коштів для невідкладної реанімації мережі доріг нашого регіону.

Необхідна зміна процедури проведення тендерів у бік різкого скорочення термінів, переведення в електронний режим, забезпечення їх відкритості та своєчасності, забезпечення належного контролю за якістю виконаних робіт з боку громади.

Потрібно реалізовувати у повному обсязі вигідне географічне розташування регіону, його сусідство з ЄС, створити ще з півдесятка нових транскордонних переходів, які б відповідали європейським критеріям і практиці.

Необхідно залучити інвестиції для відкриття нових підприємств та розвитку регіону. Досягнути цього можна лише спрощенням процедури реєстрації та звітності суб'єктів господарювання, здійсненням кредитно-фінансової підтримки розвитку малого та середнього бізнесу та пільгового кредитування сільськогосподарських виробників.
Так як у нас шахтарський регіон, ми повинні запроваджувати новітні технології та сучасне обладнання на підприємствах вугледобувної галузі, будувати шахти, а у разі закриття діючих – обов'язково працевлаштовувати працівників на підприємствах вугледобувної галузі. Потрібно повернути в державну власність гірничо-збагачувальний комбінат, відновити постачання вугілля, видобутого у Львівсько-Волинському вугільному басейні, на Добротвірську та Бурштинську ТЕС, мінімізувати та ліквідувати негативний вплив на навколишнє середовище наслідків діяльності підприємств вугледобувної галузі.

Необхідне також комплексне вирішення проблем річки Західний Буг, включаючи протиповеневі заходи, поглиблення русла, зарегулювання стоку, ліквідацію підтоплень з метою відновлення рекреаційного та господарського потенціалу території.

– Звідки Ви взяли гроші на свою виборчу кампанію? Запитання, яке вочевидь, люди ставлять часто? Отож, відкрийте таємниці…

– Гроші, необхідні для реєстрації кандидатом в депутати, а саме 12180 гривень, я заробив, проходячи військову службу, в тому числі два місяці у зоні АТО – це моя заробітна платня і, так звана, "бойова" премія. Також у мене були власні незначні заощадження, які використовую. Час від часу допомагають друзі.

Не маю фінансових зобов'язань ні перед ким, тож проводжу чесну та прозору передвиборчу агітацію. У мене немає грошей на яскраві білборди, десятки тисяч буклетів та листівок, я не можу похизуватися знайомством з відомими політиками та політичними силами, які б за мене агітували. А якщо б були, то я б за них краще придбав бронежилети та кевларові шоломи для своїх братів по зброї, які зараз на сході України захищають її територіальну цілісність та незалежність.

– Чиєю підтримкою Ви заручились? Які громадські організації, відомі та впливові люди стоять за Вами?

– Мене підтримують рідні та близькі, військовослужбовці моєї частини та підрозділу, побратими по Євромайдану, Конгрес українських націоналістів, Молодіжний націоналістичний конгрес, волонтерські організації "Допоможи фронту", "Всеукраїнський волонтерський рух" та ряд інших громадських організацій.

– Чи мали пропозиції кандидуватись від інших політичних сил?

– Так. Насправді, такі пропозиції надходили ще задовго до виборів. Проте, оскільки я розділяю націоналістичні погляди, не погодився на їхні пропозиції.

– Людям важливо знати, що робив їх кандидат у часи революційного  Майдану?

– Починаючи з грудня 2013-го до березня 2014 року, перебував на Майдані, був активним учасником подій на вулиці Грушевського та свідком розстрілу мирних мітингувальників. Своїми діями я здобув авторитет побратимів, які обрали мене заступником сотника 10-ї сотні самооборони майдану.

– Тепер запитання дуже особисте: а дружина, сім'я підтримують Вас?

– Так сталось, що я розлучений, але дуже приємним є те, що стосунки з дружиною у мене налагодилися. Щодо підтримки батьків, то вона беззаперечна. Батьки активно цікавляться суспільно-політичним життям нашого регіону та держави. Саме від них, перебуваючи в зоні АТО, дізнавався про останні новини у державі та повідомляв їх іншим військовослужбовцям.
Любов'ю до Батьківщини завдячую своїм татові і мамі,  в такому ж дусі виховую синочка.

Розмову записала Любов ПУЗИЧ.

УКРАЇНІ ПОТРІБНІ НОВІ ОБЛИЧЧЯ

За роки незалежності України виросло нове покоління розумних, інтелігентних, мужніх та сміливих українців. А головне, рішучих, готових за свої ідеали, Україну та європейський вибір йти до кінця. Яскравим прикладом цього є Революція гідності, яка, мабуть, без їх участі й не відбулася б. А коли на сході України розгорілася війна, вони, не вагаючись, пішли добровольцями в АТО. І там, щохвилини ризикуючи своїм життям та здоров'ям, відстоюють інтереси української держави. Нині вони на весь світ задекларували, що хочуть жити в демократичній європейській країні. Щоб так сталося, потрібні негайні зміни. І позачергові вибори до Верховної Ради – це нагода зробити їх. Нам потрібні молоді політики, які енергійні, творчі, незаангажовані та люблять Україну понад усе. До когорти таких, на мою думку, належить і наш сокальчанин Вадим КОНДРАТЮК, який повернувся з АТО, щоб балотуватися до Верховної Ради. Чому він вирішив йти у політику та якою бачить Україну, про це наша з ним розмова.         

Exit mobile version