Політичні партії

Чергова сесія прийняла бюджет Городоцької громади на 2022 рік

Сьогодні працювала XVII сесія Городоцької міської ради восьмого скликання. Остання чергова сесія 2021-го підсумувала рік, що минає, внісши ще актуальні зміни, та визначила основні орієнтири роботи на рік прийдешній, затвердивши галузеві програми.

2021 рік завершуємо чудово: бюджет виконано понад очікування, залучено із бюджетів різних рівнів 106 мільйонів гривень (!), розпочато нові великі об’єкти та успішно продовжено реалізацію поточних. Закуплено три квартири на умовах співфінансування та відповідних програм (учаснику АТО, дитині-сироті, ВПО). Відкрито новий сучасний ЦНАП, якісно та кількісно оновлено ресурси комунальної служби (придбано багатофункціональний трактор та ще три одиниці техніки – за умовами фінансового лізингу та з державним вливанням коштів). Попри чималі труднощі для діяльності бізнесу в нинішніх умовах, є і позитивні зміни – як от початок роботи на території громади відділу Західного міжрегіонального управління Укртрансбезпека. Усі ці перемоги – великі і малі, значимі та буденні, на розвиток та на забезпечення базових потреб – все це результат роботи великої злагодженої фахової команди!

На нинішній сесії першим було затверджено рішення Про проголошення 2022-го Роком Української повстанської армії та затвердження Програми комплексу заходів на відзначення року Української повстанської армії в Городоцькій громаді. Серед заходів та завдань Програми – допомога  у виданні двох книг: праці доктора історичних наук Руслана Сіромського  «Нариси з історії Городоччини І половини ХХ ст.» та книжки спогадів учасників національно-визвольної боротьби с. Тучапи. Також – підготовка нового видання Зведеного реєстру осіб, пов`язаних з національно-визвольною боротьбою на Городоччині у 1944-1953 р.р. і видання буклету, присвяченого Року УПА у Городоцькій громаді.

Чергова сесія прийняла бюджет громади на 2022 рік

Чергова сесія прийняла бюджет громади на 2022 рік

Плануємо реконструювати пам’ятник жертвам політичних репресій у м.Городку та  впорядкувати могили повстанців у с. Тучапи.

Серед інших цікавих, просвітницьких, стверджуючих заходів у Програмі – обладнання тематичної експозиції у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї; перейменування вулиці Заводської на вул.Героїв УПА; організація свята вулиці Романа Шухевича в Городку; проведення тематичного Конкурсу патріотичної пісні і поезії «Сурми звитяги»; проведення фестивалю тематичних дитячих мистецьких робіт; тематичні спортивні змагання, тощо.

Ухваленим рішенням Про забезпечення харчуванням дітей закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти у 2022 році передбачено, зокрема, повне звільнення від оплати за харчування батьків/опікунів дітей пільгових категорій.

Затверджено програми фінансової підтримки некомерційних підприємств Городоцької міської ради – медичних закладів.

Внесено актуальні зміни на 2022 рік у Програму інвестиційного розвитку Городоцької міської ради на 2021-2024 роки, про що доповіла керівник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародної технічної допомоги Ірина Точена.

Так, окремими стрічками у місцевій казні передбачено кошти, зокрема, на будівництво каналізаційної мережі на вул. Зарицького, Г.Полуботка; реконструкцію центрального стадіону на вул.Т.Шевченка, 7; будівництво побутової каналізації від вул.Львівська,657А, по вул.Сонячна, вул.Мазепи; каналізування житлових мікрорайонів м.Городок V етап вул.Підгір’я, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича, Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця; Ремонтно-реставраційні роботи міської Ратуші за адресою майдан Гайдамаків, 6; будівництво мережі вуличного освітлення по вулиці Героїв Крут.

Прийнято процедурні рішення щодо купівлі КП «МКГ» трьох одиниць спецтехніки на умовах лізингу (автогрейдер з переднім відвалом та розпушувачем, міні екскаватор, вакуумний автомобіль з помпою та поворотним відвалом – для виконання робіт із інженерними мережами).

Серед інших змін у Програмі розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху Городоцької міської ради на 2021-2024 роки – капремонти цілого ряду доріг у громаді, зокрема: у Городку – на вулицях Т.Шевченка, В.Чорновола, Незалежності, Леся Мартовича. Також – вулиці Зеленої у с.Вовчухи, вул.Залужська у с.Залужжя, капремонт доріг Вишня – Градівка, Вигодівка – Шоломиничі, Бар – Милятин, Керниця – Любовичі, Городок – Зелений Гай, Лісновичі – Речичани.

Внесено актуальні зміни у Програму охорони навколишнього природного середовища в м.Городок на 2020-2022 роки. А саме – ремонтно-реставраційні роботи на території міського парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва ХVІІ ст. на території пам’ятки археології – давньоруського городища XI-XIIIст.ст. (передбачено півмільйона гривень) та ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища на вул.Григоренка.

Затверджено кошторис видатків на утримання Городоцької міської ради та її виконавчого апарату на 2022 рік, впорядковано умови оплату праці міському голові, посадовцям управлінь ради.

Головний фінансовий орієнтир – рішення Про місцевий бюджет Городоцької міської територіальної громади на 2022 рік – прийнято одноголосно. Про цей документ у порівняльній різносторонній характеристиці доповіла начальник фінансового управління Галина Турковська. Так, за попередніми прогнозами, дохідна та видаткова частина складуть відповідно 392 094 135 грн. Детальніші цифри згодом – в опублікованих рішеннях у розділі Публічна інформація на офіційному інтернет-сайті.

Затверджено умови продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації за адресою: Львівська область, Львівський район с.Черляни, вулиця 8 Березня, будинок 71а. Невдовзі проводитиметься аукціон з продажу цього об’єкта, про що додатково повідомимо.

Відповідно до змін у чинному законодавстві (тепер старости обираються виключно за результатом громадських обговорень) затверджено нове Положення про старосту старостинського округу. Про це питання доповіла завідувач сектору кадрової роботи та нагород Мар’яна Грецко.

За ініціативою фракції депутатів політичної партії Європейська Солідарність прийнято рішення про прийняття двох актуальних звернень, про які доповів депутат Богдан Кориляк: щодо неприпустимості набрання чинності проєкту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр.№ВР 5600) та Про неприпустимість політичного переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Прийнято на сесії ряд рішень земельного характеру на заяви мешканців та підприємців громади.

Детальний відеоперебіг сесійного засідання вже опубліковано на ютуб-каналі Городоцької міської ради та на офіційному сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.