Політичні партії

Червоноградська міська рада затвердила старост

На сесії міськради 10 грудня затвердили старост Червоноградської ОТГ

10 грудня на сесії Червоноградської міської ради затвердили старост населених пунктів, які увійшли до Червоноградської ОТГ.

Староста Соснівки – Ірина Харчук. З 1994 року працює у Соснівській міській раді.

Старостою Гірника призначено Василя Тереха. Василь Терех обирався дві каденції депутатом селищної ради, волонтер.

Марія Саїв очолюватиме Сілецьку громаду. 18 років працює з церковним хором села Сілець. Працювала у приватній компанії з виготовлення виробів з пластмаси.

Старостою Острова визначено Ірину Чіпак. Вона здобула вищу економічну освіту, з 2015 року працює в сільській раді землевпорядником, станом на сьогодні – у декретній відпустці. Крім Острова, в старостинський округ входять наступні села : Добрячин, Борятин, Бережне, Рудка.

Ольга Лемеха представлятиме інтереси Межирічанської громади. Працювала головним бухгалтером ПП «Соріс».  Була депутатом Межирічанської сільської ради 2015-2020.

Старостою Волсвина призначено Притулко Віктора. На посаді сільського голови працював у 2010-2015 роках.

Степан Фіялковський представлятиме громаду Поздимира. З 2008 до 2014 років був приватним підприємцем, а з 2015 року й до карантину працював за кордоном.

Варто зазначити, що кандидатури старост пропонує Червоноградський міський голова, а затверджують своїм голосуванням депутати міської ради.

Довідка

У 2021 році очікуваний сукупний дохід Червоноградської ОТГ близько 109 млн грн. Прогнозовані видатки – 105 млн грн. Населення – 24 тис мешканців.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.