Головна / Політичні партії / Цьогорічним бюджетом влада хоче поставити нас на коліна

Цьогорічним бюджетом влада хоче поставити нас на коліна

Нинішній бандитський владний режим продовжує грабувати та нищити українську державу. Попри обіцянки президента про покращення життя та прогнози урядовців щодо росту економіки, сьогодні кожен українець щодня може спостерігати реальну економічну кризу, в яку завела країну ця колоніальна влада. Чи не найяскравішим прикладом усвідомленої злочинної безвідповідальності нинішньої влади є цьогорічний бюджет, який пропрезидентський парламент прийняв за півдня.

На цьому я зосередив увагу всіх присутніх під час зустрічей з громадами сіл Хлівчани, Бутини, Скоморохи, Перетоки Сокальського району, а також на проблемі дефіциту бюджету місцевих рад.

Влада кинула на місця бюджет, який ставить всіх нас на коліна. За підрахунками експертів, із жовтня цього року працівники бюджетної сфери залишаться без заробітної плати. Це стане відчутним одразу ж після парламентських виборів. Тому кошти для зарплат бюджетникам потрібно буде шукати у місцевих бюджетах, що своєю чергою врізає місцевим радам можливості для вирішення поточних проблем громади.

Нинішня влада грабує та штучно розділяє Україну. Статки олігархів, які сьогодні при владі, збільшились у кілька разів. Так, Ахметов став чи не найбагатшою людиною у світі. Натомість, через дефіцит бюджету, коштів недоотримали шахтарі, чорнобильці, пенсіонери та інші незахищені верстви населення. Влада формує держбюджет під себе, а на місця спускає лише його залишки. Важливо, що регіони з чіткою національною позицією, зокрема Львівщина, залишаються без фінансування.

Наприклад, виділення коштів на ремонти Народних домів у 2012 році. В додатку до "Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки" зазначено, що цього року коштом держбюджету у Криму буде відремонтовано 100 Народних домів, а на Львівщині – лише один (!).

Саме так цинічно влада діє з неугодними їй регіонами. До цього треба зазначити, що Львівщина збирає та передає до Києва більше коштів, аніж отримує звідти. Тому сьогодні варто говорити про необхідність бюджетної реформи на кшталт польської моделі, відповідно до якої кожен регіон зможе розпоряджатись зібраними до місцевого бюджету коштами. Це надасть більше можливостей для розвитку областей та місцевого самоврядування.

Проте нинішня влада не думає ні про розвиток країни, ні про добробут громадян. Недарма ж цей режим у кілька разів збільшив видатки на правоохоронні органи. Тепер їх влучніше називати владоохоронними каральними загонами, які будуть боротись із власним народом, із всіма неугодними та інакодумцями, як це вже сьогодні відбувається з лідерами опозиції. Режим боїться, що українське суспільство починає повставати проти нього.

Нинішня влада своїми антинародними зрадницькими діями кидає Україну у боргову яму. Ця бандитська влада продовжує брати зовнішні кредити для своїх особистих потреб. Якщо МВФ вже відмовився давати їм кошти, то тепер вони заявляють про можливості кредиту від Росії, Китаю, Індії чи Бразилії. Ця влада довела українців до того, що всі ми винні світовому співтовариству велику суму грошей. Кожен з нас винен, навіть діти, які тількино народжуються. Тому для того, щоб завтра наші діти мали майбутнє в Україні, вже сьогодні цю колоніальну владу слід вимітати з нашої землі.

Андрій КОРНАТ,
голова фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!