Політичні партії

До Львова приїхав Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі

Голова Британського МЗС відвідав центр реабілітації та протезування у Львівській громаді, а також з міським головою Львова Андрієм Садовим віддали шану загиблим на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні і прогулялись площею Ринок.

Державний секретар у закордонних справах, справах Співдружності націй і розвитку Великої Британії Джеймс Клеверлі також ознайомився із розбудовую реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ у Львові. А на завершення візиту залишив запис у Почесній книзі міста у кабінеті міського голови Львова.

«Для мене велика честь бути у такому красивому місті, яке так активно розвиває медицину та реабілітацію. Це надзвичайно: бачити, як швидко реалізуються плани. Це місто, яке думає про майбутнє і про людей у ньому», — сказав міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Також він додав, що цей візит дав йому багато усвідомлень та інсайтів, якими він планує поділитися під час міжнародної конференції з питань відновлення України, яка відбудеться у Лондоні цього місяця.

Міський голова Львова подякував британцю за візит та допомозі, яку британський уряд вже надав Україні у боротьбі з російським ворогом.

«Ми дякуємо – наша перемога можлива лише завдяки нашій спільній праці та допомозі надійних друзів», — підсумував Андрій Садовий.

Як до, так і після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, Сполучене Королівство активно підтримує Україну у боротьбі із ворогом, зокрема у розмінуванні української території та у допомозі реабілітації ветеранів.

Голос Сокальщини на GoogleNews