Головна / Політичні партії / Депутати від “Фронту змін” йдуть до людей

Депутати від “Фронту змін” йдуть до людей

У Великих Мостах відбулась незвична для жителів міста подія. Депутати від Сокальської РО "Фронт змін" вишикувалися на площі перед міським ринком для того, аби поспілкуватися з громадою та прозвітувати за півріччя своєї діяльності в радах. Незвичність полягала в тому, що така зустріч проходила під відкритим небом і доступ до діалогу мав будьхто з перехожих. А їх було чимало  фактично нікого така акція не залишила байдужим, адже депутати – представники місцевих рад усіх рівнів розповідали про те, що вони зробили для жителів міста, району, області, вислуховували проблеми та побажання. Крім того, поруч був розташований намет, в якому юрист допомагав оформляти відповідні звернення та надавав безкоштовні консультації.

У своєму звіті депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк повідомила, що дуже важливою є робота депутата на закріпленому окрузі у відстоюванні та лобіюванні інтересів району. Було підготовано понад 150 запитів у різні інстанції, установи, управління, організації, проведено 74 особисті зустрічі. Сокальщина цього року отримала утричі більше коштів у порівнянні із минулими роками.

Депутати Сокальської районної ради Микола Пасько, Сергій Костюк та Євген Марфюк розповіли про прийняття загальнорайонних програм щодо сприяння діяльності місцевого самоврядування та роботи з твердими побутовими відходами, які були ініційовані фракцією "За зміни" в Сокальській районній раді, про роботу депутатського корпусу задля покращення медичного обслуговування в районі та місті. Депутат Богдан Орищин, який представляє мостівчан в райраді, прозвітував про проведену ним роботу щодо відкриття другої групи в дитячому садочку, реконструкцію приміщень міського стадіону, облаштування території навколо майбутнього пам"ятника Степану Бандері, ремонту доріг та інфраструктури Великих Мостів. Депутати Сокальської міської ради Віктор Зіньків та Юрій Чабан поділились власним досвідом вирішення проблем комунальної господарки.

Жителів Великих Мостів найбільше турбувала доля приміщення колишньої школи, стан доріг, пенсійного забезпечення, майнових прав, будівництва дитячого майданчика, нового цвинтаря, ремонту фасадів житлових будинків. Окремо жителі наголошували на незаконному продажу алкогольних напоїв, який призводить до каліцтва та споювання багатьох чоловіків. Відповідаючи на запитання, Ганна Костюк повідомила, що нею, спільно із польськими партнерами, розроблений пакет документів для участі в міжнародному конкурсі, перемога в якому дозволить залучити кошти для реконструкції приміщення колишньої школи під потреби лікувальних установ міста. Проблемою продажу алкоголю мають займатись правоохоронні органи разом із місцевою владою, яким буде скеровано відповідні запити.

Люди ще довго не розходились від намету, адже, окрім спілкування з юристом, всі підписалися на підтримку започаткованої "Фронтом змін" акції "Україна без Януковича". Зібрано 368 підписів.

"Люди рішуче висловлюють своє ставлення до чинної влади, адже ні Президент Янукович, ні Партія регіонів не мають підтримки серед львів’ян. Люди, які підходять до наших наметів, у своїх висловлюваннях однозначні: Янукович штовхає країну в прірву. Більшість людей обурює обставина, що багато проблем, із якими вони звертаються у владні кабінети, можна дуже просто вирішити на місці. Натомість представники влади часто надсилають банальні відписки. Чомусь лише втрутившись із депутатським зверненням, вдається вирішити проблеми людей і впливати на позитивне вирішення простих питань. І таких прикладів бездіяльності службовців можна наводити безліч. Часто доводиться апелювати у вищі інстанції, аби добитися позитивного вирішення питання. Ми пересвідчились, що таке відкрите спілкування дуже допомагає нам, як депутатам, оперативно реагувати на проблеми, які турбують жителів конкретних міст і сіл Сокальського району. "Фронт змін" вже вдруге проводить таку акцію і це стає доброю традицією. Перша відбулась в Сокалі 16 травня, "фронтовики" звітували за перше півріччя депутатства. Ми працюємо на благо громади і не боїмось виходити до людей, адже основне місце роботи депутата саме тут, а не за трибуною в сесійній залі",сказала Ганна Костюк.

Також запрошуємо до нашої громадської приймальні за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького 45, тел. 73774.

Микола ПАСЬКО,
голова фракції "За зміни" в Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!