Політичні партії

Бруду нам більше не треба – Роман Швед

На нашому 124му окрузі ще не подолано ганебний спадок епохи КучмиЯнуковича, а саме застосування під час виборчої кампанії брудних технологій та практики обливання брудом конкурентів. Сьогодні одна із жертв таких «політтехнологів» – Роман ШВЕД, один з небагатьох кандидатів, якого виборці вважають своїм, місцевим. Тому що вже багато років живе та працює в Сокалі, тут народилися та виросли його діти, зростають онуки. Його не прислали місцевій громаді з вказівкою «голосуйте!» – громада сама обрала його депутатом обласної ради. Тому що їздить тими ж паскудними дорогами, які присягалися відремонтувати «гостюючі» в окрузі народні депутати. Ходить до однієї церкви із земляками, і поспілкуватися можуть щоразу, коли виникає в когось така потреба – номер не службового, а мобільного телефону знає безліч його виборців, а іншим дізнатися і поспілкуватися – зовсім просто. Такий собі, справді, народний депутат.

Ось так, вирізняючись зпоміж інших «професійних депутатів» та «професійних кандидатів», Роман ШВЕД став об’єктом для поливання брудом людьми, які працюють у виборчих штабах конкурентів по округу. Згадувати про умисне нищення агітаційних матеріалів Р. ШВЕДА, всю відверту брехню, всі плітки, якими намагаються інфікувати громаду просто бридко, можна хіба що побажати «авторам» знайти краще застосування для своїх «творчих» здібностей. Але хочеться звернутися до всіх інших, порядних учасників виборчої кампанії.

Сьогодні одна із жертв таких брудних «політтехнологів» – Роман ШВЕД, завтра такою жертвою може стати будь-хто з-поміж вас, кандидатів, чи просто політичних або навіть громадських діячів.

Подумайте, чи не варто відмовитися раз і назавжди від таких методів.

Подумайте, чи не варто зупинити своїх працівників, які загрузли в багні «війни компроматів» замість боротися у змаганні кращих пропозицій про Українське майбутнє.

А окремо, мабуть, варто замислитися і звичайним українським громадянам – виборцям, і сказати собі самому та кожному своєму знайомому: «Я однозначно засуджую подібні методи та всіх тих, хто ними послуговується – якими б високими ідейними чи моральними цілями вони не прикривалися, адже добрі та чисті справи брудними руками не робляться».

Україна – це світлі сині та жовті кольори, і бруду нам більше не треба!

З метою підтримати вимоги громадськості щодо збільшення фінансової прозорості кандидатів, політичних партій та передвиборчих кампаній до парламенту Громадський Рух Чесно закликав кандидатів в народні депутати в одномандатних мажоритарних округах підписати Меморандум про співпрацю та продемонструвати свою відкритість перед виборцями.

Кандидат у народні депутати від 124го виборчого округу Роман ШВЕД Меморандум підписав, і, відповідно до прийнятих на себе зобов’язань, надав для аналізу повну автобіографію та майнову декларацію за 2013 рік.

В свою чергу, в разі обрання до Верховної Ради Роман ШВЕД зобов’язується перед Рухом Чесно та всією громадою дотримуватися вимог «доброчесності», а саме:

1. Голосувати у сесійній залі ВРУ виключно персонально.

2. Належним чином відвідувати сесійні засідання та засідання комітетів ВРУ.

3. Зберігати політичну позицію відповідно до волевиявлення виборців.

4. Дотримуватися вимог законодавства щодо захисту прав людини та норм антикорупційного законодавства.

Оприлюднити (та регулярно оновлювати) на власній сторінці на офіційному сайті ВРУ повний список помічниківконсультантів та адреси офіційних громадських приймалень депутата. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.