Політичні партії

Хочу, щоб зараз у наших людей була передбачуваність і відчуття, що Україна рухається до своїх цілей – звернення Президента Володимира Зеленського

Учора, 19-го лютого, Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки у новому розширеному форматі. Доповідали й Головнокомандувач, і командувачі напрямків, і були доповіді безпосередньо з передової.

“Ми вирівнюємо ситуацію, робимо все, щоб підготувати наші дії, заплановані на перспективу, на найближчу перспективу. А також те, що робиться зараз, цими днями, на передовій. Головнокомандувач доповів щодо ситуації загалом на фронті, особливий акцент – на мобілізації, конкретній ситуації, тому, як і що здійснюється. Заслухав детальні доповіді на Ставці щодо кожної бойової позиції, кожного найгарячішого напрямку. Ще раз і ще раз повторюю: що більше Росія втратить саме там, саме на Донбасі – Бахмут, Вугледар, Мар’їнка, Кремінна, то швидше зможемо завершити цю війну перемогою України. Була доповідь міністра внутрішніх справ щодо формування нових бригад «Гвардії наступу». Є дуже хороші результати. Це дуже корисний досвід того, як можна й треба мотивувати людей. І такий формат роботи – як на Ставці, так і в інформуванні щодо управління обороною – буду підтримувати. Хочу, щоб наші люди знали й розуміли, що і як ми готуємо, що і як ми контролюємо. Звичайно, воєнні питання, деталі дій розвідки – це те, в чому всього не розкажеш. Але хочу, щоб саме зараз у наших людей була передбачуваність. І відчуття – відчуття, що Україна рухається до своїх цілей”, – поінформував Володимир Зеленський.

Він зазначив, що введено в дію новий санкційний крок держави Україна проти всіх тих, хто підживлює російську агресію.

“Підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти російських фінансових суб’єктів. Це санкції України. Але кожен такий наш санкційний пакет стає основою роботи щодо санкцій із партнерами. Зараз триває підготовка чергового санкційного пакету Євросоюзу – вже десятого. Ми працюємо з партнерами, щоб посилити його. Але водночас ми працюємо й з іншими суб’єктами глобальних відносин. Санкції за терор – це те, в чому зусилля кожної відповідальної держави здатні підштовхувати глобальний процес. І це буде”, – додав Глава держави.

Володимир Зеленський повідомив, що мав розмову з Президентом Франції Макроном, зокрема щодо подальшої оборонної підтримки, захисту українських людей і всієї Європи.

“Я дякую пану Президенту за розуміння наших потреб і за спільне відчуття того, що не можемо втрачати жодної можливості й жодного тижня в захисті від російської агресії. Ми обговорили наші спільні дипломатичні зусилля з Францією, нашу співпрацю на міжнародних майданчиках. А також важливі рішення, які готуємо на цей тиждень – на рік нашої незламності”, – зазначив Президент України.

Також він додав, що провів декілька нарад з урядовцями і з нашим міжнародним блоком – Офісу та уряду, а також з представниками сектору оборони.

Голос Сокальщини на GoogleNews