Політичні партії

На Яворівщині відбулося представлення нового голови райдержадміністрації

Сьогодні, 30 вересня, в сесійному залі районної ради заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко представив громадсько-політичному та господарському активу Яворівщини, головам органів місцевого самоврядування району, колективу райдержадміністрації, керівникам всіх районних державних структур, районним та обласним депутатам призначеного на посаду голови Яворівської районної державної адміністрації Юрія Шпака. В рамках урочистого представлення Іван Собко зачитав Розпорядження Президента України Володимира Зеленського про призначення ШПАКА Юрія Анатолійовича головою Яворівської районної державної адміністрації та привітав новообраного голову, побажавши успіху та сили у нелегкій праці.

“Хочу привітати Юрія Анатолійовича з новою посадою. Посада не для людини, а людина для посади. Бажаю, щоб той досвід, який у вас є, ви правильно застосували. Перш за все довели собі, громаді, що ви є тверда, щира, правильна, націоналістично налаштована, професійна, мудра, виважена та толерантна людина і спільною працею здобували найкращих результатів.” – говорить Іван Собко

Опісля, Юрія Шпака з призначенням на одну з найвищих посад в районі привітав голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

Всі бажали успіхів у подальшій роботі, наголосивши на важливості співпраці нового голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування, громадкістю заручившись підтримкою яких, вдасться розвивати район.

“Перш за все хочу подякувати Президенту України за те, що доручив мені місії управляти районом. Я готовий до персональної відповідальності за ті проблеми, які мають місце бути. Мої двері відкритті для мешканців району, зроблю все можливе, аби почути кожного” – наголошує Юрій Шпак

Нагадаємо відповідне розпорядження №477/2020-рп опубліковане на сайті глави держави 28.09.2020 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.