Політичні партії

Виборці 124 виборчого округу закликають підтримати Степана Курпіля

Україна на порозі чергових парламентських виборів. Кожного з нас турбує доля країни, адже Незалежність нашої держави вкотре опинилася під загрозою. Кожний свідомий українець чекає єдності політичних сил, молиться за єдність. Адже саме в єдності наша сила! Об'єднання основних демократичних сил відбулося, але в черговий раз це не всім до вподоби. Амбіції, на жаль, перемагають здоровий глузд. На одне депутатське місце претендує чимало кандидатів, які декларують подібні гасла і цінності, поборюючи таким чином один одного. В 2012 році в окрузі був визначений єдиний кандидат від опозиційних демократичних сил – Степан Курпіль, за якого проголосувало майже 62% виборців. За два роки роботи в парламенті він проявив себе гідно, працював чесно і віддано, нічим себе не зганьбив і не скомпрометував, що є нетипово для української політики. Нині – дострокові  перевибори. Зараз для України важкі часи, проблем стає ще більше, а завдання – все складніше. Народна мудрість гласить: коней на переправі не міняють.  

Закликаємо всіх небайдужих українців долучитися до нашого усвідомленого і відповідального рішення про підтримку кандидата в депутати по 124 виборчому округу Степана

Володимировича Курпіля, чий рейтинг є найвищим серед усіх нинішніх  претендентів.

Юрій КРУГЛІЙ, депутат Сокальської районної ради, лікар:

– Я підтримую Степана Курпіля за його непохитну позицію, зокрема, щодо реформування системи охорони здоров'я. Фактично  реформа розпочалася з ухвалення двох законів: "Про внесення змін до основ законодавства України про охорону здоров'я" та  "Про порядок проведення реформування в системі охорони здоров'я по пілотних регіонах". Мета реформи – забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості.

Також мені імпонує його вміння розмовляти з людьми, виконувати доручення, не бути байдужим до їхніх бід, проблем. Пан Степан є інтелігентним, толерантним, він любить і шанує людей. Крім того, є чіткий, відповідальний, послідовний та наполегливий у роботі, чого вимагає і від своєї команди.

Володимир ПІХОЦЬКИЙ, депутат Жвирківської селищної ради:

– Підтримую Степана Курпіля за його позицію щодо децентралізації влади, задля того, щоб надати більше прав, повноважень і засобів влади на місцях. Переконаний, що і надалі Степан Володимирович, як член Парламентської Асамблеї УкраїнаЄС вестиме переговори щодо найшвидшого вступу України до Європейської спільноти, що в свою чергу стане додатковою гарантією безпеки, а безвізовий режим буде запроваджено для українців якнайшвидше.

Степан Володимирович як юрист-міжнародник (має відповідну освіту), як ніхто інший, зможе представити наш регіон в Європейському співтоваристві.

Це високоосвічений патріот, досвідчений політик, державник, порядний і принциповий. Я його дуже шаную.

Іван ГАВРАДА, депутат Червоноградської міської ради:

– Підтримую Степана Курпіля за те, що допоміг в 2013 році вирішити проблему щодо закриття червоноградських та нововолинських шахт. Тодішній уряд хотів залишити для приватизації прибуткові шахти і позбутися дотаційних. За ініціативи Степана Володимировича та спільної координації з шахтарськими профспілками і  органами місцевого самоврядування відбувалися мітинги – протести шахтарів. Тоді владі дали зрозуміти, що люди з цим миритися не будуть, що буде соціальний вибух. Степан Курпіль виступав з цього приводу у парламенті і “забомбив” уряд відповідними зверненнями. Це вплинуло. Тодішній уряд зупинив свою ганебну постанову, що дало змогу працювати нашим шахтам.

Степан Володимирович – чесний чоловік, не було такого, що сказав, і не зробив.

Степан СЛУКА, міський голова м. Червоноград першого демократичного скликання:

– Степан Курпіль миттєво відгукнувся на заклик мешканців Соснівки на проблему щодо підробки шахтою "Надія" нашого мальовничого містечка. Разом з місцевою громадою плічопліч ми відстоювали питання недоцільності такого ганебного рішення, яке могло б призвести до фатальних наслідків (осідання фундаментів наших будинків). Степану Володимировичу вдалося зупинити підробку міста Соснівка, влада була змушена прислухатися до мешканців нашого міста.

Підтримую Степана Володимировича за те, що він людина слова! У цьому не раз сам переконався.

Людмила РЖЕГАК, член Української асоціації письменників,

Володимир БУРДИГА, заступник голови ЛМО "Третій горизонт":

– Наша родина вдруге голосуватиме за Степана Курпіля. Ми переконані, що наш депутат – людина твердих переконань, скромна, високо ерудована і послідовна у своїй діяльності, має досвід роботи у Верховній Раді і чудово орієнтується у непростій ситуації нашого сьогодення.

Програма кандидата у депутати Курпіля Степана Володимировича  охоплює головні проблемні питання життя нашої країни і, основне, наші, місцеві.

Бажаємо успіху Степану Володимировичу, доброго йому здоров'я, натхнення і упевненості в перемозі.

Володимир ЕВЕЛЬ, член виконавчого комітету Сокальської міської ради:

– Найбільше багатство людини – це чиста совість, повага людей, гарна родина, добрі вчинки. Всі ці якості  має Степан Курпіль.  

Він будує свої взаємини з людьми чесно і прозоро, бо знає, що суспільству потрібен чесний діалог. Сповідує християнські цінності, слово в нього не розходиться з ділом.

Богдан КРАСЬКО, депутат Сокальської районної ради, фермер:

– Підтримую Степана Курпіля як господарника, працьовиту та чесну людину, який так як і я любить українське село. Степан Володимирович народився у селі, і як ніхто інший, знає та розуміє проблеми, які виникають в сільському господарстві. Поважаю його за тверду позицію щодо реформування агропромислового комплексу, завдяки якому людям,  що працюють у цій сфері, буде спрощено систему оподаткування та буде налагоджена урядовими програмами процедура збуту товарів, вирощених у господарствах.

Не маю жодних сумнівів, що у новому складі Верховної Ради Степан Володимирович буде гарантовано гідним представником від Сокальського виборчого округу.

Василь ПАНЧЕНКО, депутат Сокальської районної ради:•

– Степан Курпіль допоміг вирішити проблему, яка була пов'язана з шламонакопичувачем від колишнього заводу хімічного волокна, що на території Савчинської сільської ради. Певні ділки намагалися без жодних дозвільних на це документів збагатитися на цих важких металах, які є в шламонакопичувачах. За неправильної розробки ці метали могли потрапити в грунтові води, а це, в свою чергу, загрожувало б Червоноградському водозабору, який черпає воду з наших теренів до шахтарського міста Червонограда. І лише після втручання Степана Курпіля і його неодноразових звернень до Генеральної прокуратури вдалося зупинити незаконні дії шахраїв. Закликаю підтримати Степана Володимировича, як гідного кандидата.

Григорій СТУДІНСЬКИЙ, Стенятинський сільський голова:

– Від себе особисто і від жителів нашого села хочу подякувати Степану Курпілю за те, що він не відвернувся від нашої трагедії, яка сталася у селі Стенятин, – пожежі у Народному домі. Він відгукнувся на наше прохання про допомогу у відбудові будівлі і придбав для Народного дому нові глядацькі крісла. Пообіцяв – і виконав свою обіцянку.

Володимир САВА, Хоробрівський сільський голова:

– Я та жителі прикордонного району щиро вдячні Степану Володимировичу Курпілю за його допомогу у відкритті митного переходу УгринівДолгобичів. Саме він, як член Парламентської Асамблеї УкраїнаПольща, проводив перемовини про пришвидшення дати відкриття переходу (до слова, яке відбулося 26 червня 2014 р.). А для Сокальської громади – це робочі місця, розвиток нашого району, це надія на те, що матимемо змогу наблизити наші життєві стандарти до європейських. Я був присутній на відкритті митного переходу, і мені було приємно, що делегація з Польщі так тепло, з великою пошаною зустрічала Степана Володимировича Курпіля, як найкращого товариша.

Мені також відомо, що Степан Володимирович веде перемовини з польськими парламентарями про відкриття піших переходів Белз-Будинин та Угнів-Деніска.

Також він допоміг нам отримати кілька європейських грантів на розвиток нашої громади.
Олег ГРИЦИШИН, голова Сокальської районної ГО ЛМГО "Батьківщина молода":

– Знаю Степана Володимировича вже багато років як людину некорисливу і нелукаву, готову підтримати усяку добру громадську справу. До нього тягнуться люди громадсько активні, порядні і відкриті. Саме такі і є справжньою опорою суспільства і надією на наше моральне відродження. Відродити потрібно передусім дух народу і його віру у свої сили.

Зрозуміло, що відродження віри в Бога лежить в основі усіх добрих справ Степана Курпіля.
Я гордий, що у Верховній Раді наш район представляє така достойна, інтелігентна людина, європейського зразка, який своїм виглядом і вчинками дає приклад для наслідування.

Ярослав ТАРАСЮК, колишній начальник відділу молоді та спорту:

– Я підтримую Степана Курпіля з багатьох поважних причин, зокрема, за  підтримку дитячоюнацького спорту в Сокальському районі, містах Червонограді та Соснівці. Щиро вдячний йому за фінансову допомогу, яку він надавав спортивним клубам та турнірам.

Особлива подяка за підтримку щорічного дитячоюнацького футбольного турніру пам'яті Євгена Коновальця, який проводиться вже впродовж кількох років.  Степан Володимирович – це та людина, з кого потрібно нам брати приклад.

Вибори народних депутатів до Верховної Ради України 26 жовтня ставлять нас перед відповідальним вибором – або ми живемо в тоталітарній державі найгіршого ґатунку, де всім править олігархічнокланова верхівка, або ми об'єднуємось і змінюємо вектор розвитку України, як громадянського суспільства європейського зразка. Звичайно, здійснити другий варіант, гарантований Конституцією України, може лише згуртована нація, в своїй більшості представлена свідомими патріотами. Цього, на жаль, ми ще не маємо. Тому ми мусимо діяти від ситуації. І дії наші мають бути рішучими і адекватними.

Ми з повагою ставимося до всіх претендентів, але інтереси України є для нас важливішими. В окрузі перемогти може лише один кандидат. Тож свідомі патріотичні громадяни, єднаймося! Зважаючи на всі за і проти, маємо підтримати єдиного кандидата від "ВО "Батьківщина" Курпіля Степана Володимировича – незламну людину, на чиє слово можна покладатися.

Звертаємось до виборців прийти на виборчі дільниці і зробити свій єдиноправильний вибір за майбутнє своє, своїх дітей та онуків.

Майбутнє України в наших руках. Зробімо правильний вибір.

Слава Україні! Героям Слава!

Сокальська районна асоціація інвалідів – голова Оксана Кононова

ЛМО "Третій Горизонт" – голова Ольга Голузинець

Директор Народного дому м. Великі Мости – Михайло Федик

Братство ОУНУПА Сокальського району – станичний Іван Сорока
ГО "Спортивний клуб" – "Захід"  голова Олег Галушка
Директор Народного дому с. Вербове – Ніна Покидко
Соснівський осередок Спілки політв'язнів України – Василь Костюк
Церковний хор с. Тартаків Храму Різдва Пресвятої•Богородиці УГКЦ – керівник Любов Козачок
Директор Народного дому с. Стенятин – Ганна Гарасимчук
Мурованський сільський голова  Іван Василишин
Директор Народного дому м.Червоноград – Любов Андрухів
Сокальський осередок Спілки політв'язнів України – Тарас Репко
Директор Народного дому с.Межиріччя – Надія Коляда
Волсвинський сільський голова – Віктор Притулко
ГО "Дорожній контроль" – Олександр Клімов
Червоноградський осередок Спілки політв'язнів України – голова Василь Лисняк
Директор Народного дому с. Ільковичі – Олександра Харькова
Директор "Граф Колл Центр" – Світлана Якимова
Депутати Сокальської районної ради:
Габа Петро
Красько Богдан
Круглій Юрій
Матвіїв Євген
Панченко Василь
Смолинець Василь
Депутати Червоноградської міської ради:
Білобран Назарій
Бучма Сергій
Гаврада Іван
Попик Богдан
Сухинюк Віктор
Депутати Сокальської міської ради:
Гук Богдана
Музика Євген
Пашковський Роман
Сидор Ігор
Цар Єлизавета
Депутати Соснівської міської ради
Коляда Наталія
Остасюк Ігор
Тучапець Василь
Філевич Світлана
Ясеницький Роман      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.