Політичні партії

Відбулась перша сесія Івано-Франківської селищної ради

27 листопада 2020 року в приміщенні сесійного залу Івано-Франківської селищної ради відбулась І сесія Івано-Франківської селищної ради  VIIІ скликання.

Розпочав сесію голова районної територіальної виборчої комісії.

Також участь у сесії взяли голова районної державної адміністрації Юрій Шпак, голова районної ради Володимир Сичак, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило.

Визнано повноваження 25 новобраних депутатів селищної ради, які склали присягу депутата. Право зачитати присягу надали найстаршому депутатові Петрові Стемпіцькому.

Новопризначеного голову Івано-Франківської селищної ради та депутатів Івано-Франківської селищної ради VIIІ скликання присутні привітали і побажали успіху, добробуту та здоров’я.

“Висока довіра громади, яку Ви отримали на виборах, свідчить про бажання взяти на себе відповідальність за функціонування і розвиток більшості сфер життя селища, дбати про добробут кожного його мешканця. Бажаю ефективної та результативної роботи на посаді голови селищної ради, плідної роботи на благо всіх жителів об’єднаної громади, успіху та процвітання”- голова Юрій Шпак

 

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.