Політичні партії

Ключове за добу: на Львівщині побував з робочим візитом Президент України Володимир Зеленський, загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про основні події в області за минулу добу.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Напередодні Львів з робочим візитом відвідали Президент України та Прем‘єр-міністр. За участі очільників церков і релігійних спільнот нашої держави разом з місцевими мешканцями молилися за Україну, перемогу і мир.

«Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Богдану Калагурському зі Львівського району. Капітан 106 механізованого батальйону 63 бригади ЗСУ загинув під час боїв 19 серпня у селі Благодатне на Миколаївщині. Від 2001 року Богдан працював у «Львівобленерго». Вічна пам’ять Герою!», – зазначив Максим Козицький.

Головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному присвоїли звання «Почесний громадянин міста Яворова». Таке рішення прийняли на сесії Яворівської міської ради за поданням ГО «Писанка». Коли Валерій Залужний служив у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила та був начальником штабу, він проживав у Яворові.

«Німецька благодійна організація «Partnerschaft mit Osteuropa e.V.» передала дитячі і дорослі апарати для цілодобового вимірювання тиску кардіологічному відділенню Червоноградської міської лікарні», – додав очільник Львівщини.

Львівщина стала першим з п’яти регіонів, де відкрили автошколи для людей з інвалідністю. Проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» став частиною ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». В автошколах можна опанувати автотранспорт категорії В й ручне керування автівкою, навчатись в інклюзивних групах індивідуально або дистанційно, за зручним графіком Докладніше за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews