Політичні партії

Комендант Майдану Михайло Блавацький просить про підтримку

КОМЕНДАНТ МАЙДАНУ. Під час Революції гідності Михайло Блавацький був комендантом Штабу національного спротиву в Будинку профспілок, дбав про матеріальнотехнічне, медичне забезпечення. Залишався на Майдані до останнього дня.  

"Майдан працює, як маленька держава. Саме тут є та країна, яку ми хочемо бачити. Це країна мрій і надій на перемогу української нації. Ми показали цій неспроможній владі, як має бути організована  держава".

Із брифінгу М. Блавацького в Штабі національного спротиву

НА СХІДНОМУ ФРОНТІ. Із початком російської агресії Михайло Блавацький допомагав українському війську в зоні АТО. Також за його участі відбулося звільнення з ворожого полону понад 60 українців. Завдяки його допомозі вдалося повернути й поховати на рідній землі закатованого сепаратистами 25річного Юрія Дяковського. Нещодавно Михайло Блавацький надав 15 тисяч гривень на благодійний концерт, який відбудеться в Церкві святого Йосафата, і кошти з якого підуть на забезпечення воїнів військової частини Т0200, придбання для них теплого одягу, біноклів, тепловізорів, наметів, іншого необхідного спорядження.

«Я підтримую Михайла Блавацького, оскільки пройшов із ним Революцію Гідності. Із перших днів і до кінця він залишався на Майдані в Києві. Майданівське братерство – це те, що не стирається, не забувається ніколи, це те, що неможливо зрадити. Від перших днів війни Михайло їздить в зону АТО, допомагає війську. Я на власному досвіді переконався, що армія тримається насамперед на волонтерах, таких, як Михайло. У Верховній Раді він голосував за усі закони, яких потребує суспільство, зокрема про люстрацію, антикорупційне законодавство та інші. Жодним своїм кроком, жодним голосуванням він не зрадив майданівським принципам».

Тарас Личко, боєць майданівської «Сотні Лева», учасник АТО, захисник Луганського аеропорту.   

ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЦЕРКВОЮ. Михайло Блавацький отримав нагороду Української православної церкви Київського патріархату – орден Архистратига Михаїла – за значні заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Української помісної церкви. Українська Греко-Католицька Церква високо оцінила заслуги Михайла Блавацького в житті християнської спільноти, зокрема, в допомозі при будівництві Патріаршого собору УГКЦ в Києві – правлячий архієрей Сокальської єпархії Владика Михаїл Колтун вручив грамоту депутатові. У 2013 році Михайло Блавацький нагороджений грамотою Папи Римського Бенедикта XVI.       

Голос Сокальщини на GoogleNews