Політичні партії

Кошулинський очолив Львівську обласну організацію ВО «Свобода»

Під час сьогоднішньої конференція ЛОО ВО «Свобода» за поданням голови політсили Олега Тягнибока обрали керівником обласної організації Руслана Кошулинського.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Попередній голова обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник став першим заступником Руслана Кошулинського.

Окрім цього, Кошулинський рекомендуватиме Ситника на посаду керівника фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді.

Під час конференції було також затверджено новий склад Львівського обласного комітету партії, до якого увійшли: голова обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський, його перший заступник Йосиф Ситник, заступник Андрій Міщенко, керівники районних та міських осередків партії, а також Маркіян Лопачак, Антін Злотко, Андрій Тягнибок, Володимир Чехут, Олексій Балицький та Марта Ільчишин.

Під час зібрання Йосиф Ситник прозвітував про діяльність обласного осередку «Свободи» у ІІ півріччі 2014 року. Увагу було зосереджено на аналізі результатів останніх парламентських виборів, тенденціях політичного життя краю та проблемним питанням розвитку місцевих осередків партії.

«Нині нашим головним завданням є розбудова осередків партії. Необхідно модернізувати, осучаснити роботу наших організацій на місцях, маємо діяти відповідно до вимог часу – так здобудемо більше прихильників, залучимо нове членство та домагатимемося виконання «Програми захисту українців». Зараз також робитимемо усе для того, аби «Свобода» повернула собі лідируючі позиції у Львівській області», – зазначив Руслан Кошулинський. 

Голос Сокальщини на GoogleNews