Головна / Політичні партії / Лише національний фронт приведе до свободи нашу Батьківщину!

Лише національний фронт приведе до свободи нашу Батьківщину!

Цей день увійде в історію, оскільки ми зробили те, на що вже давно чекали та надіялись громадяни Львівщини та Сокальщини зокрема.

Майже 700 депутатів місцевих рад та представників політичних партій  «ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» і «Фронт Змін» взяли участь у спільних зборах, що відбулися в суботу, 11 лютого, у Львові в залі обласної філармонії. У них також взяв участь народний депутат України Степан Курпіль. Перед присутніми виступили співголови об’єднаної опозиції на Львівщині – голови обласних партійних організацій: «ВО «Батьківщина» – Роман Ілик, «Фронту змін» – Степан Кубів, ВО «Свобода» – Ірина Сех.

За підсумками засідання одноголосно прийнято резолюцію.  У ній говориться, що учасники зборів активу і депутатів місцевих рад Львівської області трьох найбільш рейтингових та найвпливовіших політичних партій області повністю підтримують Угоду про спільні дії об’єднаної української опозиції, яка була ухвалена 22 січня на Софіївському майдані в Києві та Угоду про спільні дії об’єднаної опозиції на Львівщині, укладену 1 лютого у Львові.

В прийнятій резолюції, зокрема, наголошується, що  «режим Януковича і Партії регіонів є авторитарним і антиукраїнським.

Соціальноекономічна, гуманітарна, міжнародна політика теперішнього Президента та Уряду довели повну неспроможність цієї кліки керувати державою. Антисоціальний бюджет2012, масове зубожіння людей, різка поляризація суспільства, тиск на підприємців, ланцюгові корупційні скандали, репресії проти політиків, журналістів і творчої інтелігенції, незрозумілі кадрові рішення, призначення керівниками силових відомств осіб, які ще донедавна були громадянами Росії – це лише окремі риси дворічного президентства Януковича. Його наслідком є масове невдоволення українців і міжнародна ізоляція режиму.

Наша мета – повернути людині гідність, народу – гордість за свою державу, а Україні – поступальний і демократичний розвиток та вступ до Євросоюзу.  Наш шлях – координація дій об’єднаної опозиції та спільна перемога над режимом Януковича. Ми усвідомлюємо, що виняткова відповідальність лежить на тих місцевих радах, де більшість мають опозиційні сили. Ради повинні стати вогнищами опору режимові та місцями практичної консолідації й дієвого об’єднання опозиційних сил».

Учасники спільних зборів зобов’язалися координувати дії з партнерами по Угоді, відмовитися від взаємного поборювання, дотримуватися принципів взаємоповаги, жодним чином не співпрацювати з режимом Януковича і його ставлениками на місцях, активно протидіяти всім антиукраїнським ініціативам режиму, добиватися виконання вимог міжнародної спільноти щодо відновлення демократії, зокрема резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Функціонування демократичних інституцій в Україні” від 26 січня 2012 року, координувати дії для підготовки і проведення чесних виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року та недопущення фальсифікації голосування,  висунути погоджених єдиних кандидатів від об’єднаної опозиції на мажоритарних округах за принципом:  «Один округ  –  один кандидат від об’єднаної опозиції».  Наступними кроками буде проведення спільних дій на рівні районної, міських, селищної та сільських рад Сокальського району.
Ми об’єднались для спільної боротьби проти антинародного правлячого режиму з метою відновлення справжнього народовладдя в Україні.  Ми закликаємо всі політичні сили Сокальщини, які представлені у місцевих радах та здатні протистояти режиму Януковича, приєднатися до координації дій об’єднаної опозиції.  Запорука нашої майбутньої перемоги – лише у спільній та безкомпромісній боротьбі.

Слава Україні!  Слава Героям!

Олег КОЖУШКО, учасник зборів, голова Сокальської районної організації політичної партії  «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», голова депутатської фракції «Батьківщина» в Сокальській районній раді.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!