Політичні партії

Львівська обласна рада висловила недовіру голові Львівської ОДА

18 лютого на пленарному засіданні XXVIII сесії Львівської обласної ради відбулося таємне голосування щодо висловлення недовіри голові Львівської обласної державної адміністрації Олегові Салу.

Кількість депутатів, які взяли участь у таємному голосуванні, – 79 осіб. З них 72 проголосували «за» висловлення недовіри, ще 3 депутати висловилися «проти», а 4 – «утримались».

Розглянувши питання Про звіт голови Львівської обласної державної адміністрації щодо здійснення у 2013 році обласною державною адміністрацією делегованих обласною радою повноважень, який озвучив перший заступник голови Львівської ОДА Олексій Сторчило, депутати обласної ради взяли цей звіт до відома. Окрім того, обласні обранці визнали незадовільною роботу Львівської обласної державної адміністрації щодо здійснення у 2013 році делегованих Львівською обласною радою повноважень.

Далі шляхом проведення таємного голосування більшість депутатів підтримали рішення у частині висловлення недовіри голові Львівської обласної державної адміністрації Олегові Салу.

Також депутати підтримали внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 16.06.1998 р. №20 «Про делегування повноважень обласній державній адміністрації». Зокрема, було запропоновано пункт 2 викласти в такій редакції: «Голова Львівської обласної державної адміністрацій щорічно, у четвертому кварталі, звітує про виконання обласною державною адміністрацією у поточному році делегованих обласною радою повноважень».

Разом з тим, згідно з рішенням обласної ради від 18 лютого було внесено зміни в рішення Львівської обласної ради від 16.06. 1998 р. №20 «Про делегування повноважень обласній державній адміністрації», долучивши до нього пункт 3 в такій редакції: «Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради».

(Відділ інформації та зв`язків
із громадськістю Львівської
обласної ради).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.