Головна / Політичні партії / Мітинг опозиції у Львові

Мітинг опозиції у Львові

14 березня 2013 року розпочалася Всеукраїнська акція «Вставай, Україно!». Протягом двох місяців марші та мітинги протесту в рамках цієї акції пройдуть у всіх обласних центрах України, а завершиться вона Всеукраїнським маршем протесту в столиці – Києві, в День Європи, 18 травня 2013-ого. Вже відбулися велелюдні марші та мітинги в містах Вінниця та Ужгород. А 16 лютого, в суботу, біля пам’ятника Тарасові Шевченку в м. Львові, незважаючи на негоду, пройшов багатотисячний мітинг протесту, в якому взяли участь також представники Сокальської районної організації партії ВО «Батьківщина» О. Кожушко, О. Свінціцький, В. Евель, Р. Кожушко, М. Сироїд, С. Волошин, В. Осипов, І. Ярош, В. Овдієнко, І. Свистун, Д. Середоха та інші.

Мітинг відкрив молитвою та полум’яним вступним словом отець Михайло Нискогуз з Червонограда – духовний наставник львівської опозиції. Перед його початком центром Львова, від пам’ятника Івану Франку до пам’ятника Тарасові Шевченку, пройшов десятитисячний марш, який очолили лідери опозиції – голови фракцій «Батьківщина» та «Свобода» у Верховній Раді України Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок, народні депутати – голови обласних організацій «Батьківщини», «Свободи» та УДАРу – Роман Ілик, Ірина Сех, Ярослав Гінка, народні депутати з опозиційних фракцій Степан Курпіль, Ірина Фаріон, Лідія Котеляк, Юрій Михальчишин, Степан Кубів, Ігор Васюник, Михайло Хміль, Тетяна Слюз, а також голова обласної ради Петро Колодій та інші.
Також прийняли участь у акції багато знакових політиків та громадських діячів Галичини.

Учасники акції йшли з гаслами: «Вставай, Україно! Час настав!», «Свободу політв’язням!», «Досить терпіти, час діяти!», «Юля переможе!»… Над Львовом у цей день майоріли тисячі прапорів: державні, УПА, партій «Батьківщина», «Свобода» та УДАР.
«Збираються тисячі людей. Тисячі людей прагнуть змін, кажуть «ні» Януковичу. Тисячі людей кажуть, що вони хочуть жити в іншій країні, і висловлюють те, що вони не бояться цієї влади», – сказав Арсеній Яценюк. Він наголосив на тому, що «Вставай, Україно!» – це не просто політична акція: «Це мова про людську гідність, про гідність тих тисяч українців, які зараз прийшли на цей мітинг. Вони не хочуть так жити, і вони мають право докорінно змінити ситуацію в державі».

Кожен, кому дорога свобода та демократія, повинен це зрозуміти. Немає вже хати скраю. Наша спільна хата вже над прірвою. Боротись за неї повинен кожен українець. Боротися своєю небайдужістю та активною громадянською позицією.

Нас багато! Ми будемо йти до кінця і захищати своє право жити в демократичній країні! Слава Україні!

Володимир ЕВЕЛЬ, заступник голови Сокальської міської організації партії ВО «Батьківщина», ветеран партії.

Олег КОЖУШКО, помічник народного депутата України Степана Курпіля, депутат Сокальської районої ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!