Головна / Політичні партії / Ми знайдемо дорогу, ба маємо мету….

Ми знайдемо дорогу, ба маємо мету….

Ці поетично-пісенні слова є простими, важливими і справедливими для українського народу в ситуації, у якій опинилась нація після 20 років незалежності. А мета свідомих патріотичних українців споконвічно одна  незалежна, самостійна, розвинута українська держава, в якій хотілося б жити, творити і гідно себе почувати кожному українцю. Не хочу нагадувати, що робить з нами теперішня влада на чолі з Президентом Януковичем. Але відома істина  маємо те, що заслуговуємо. Ми є також відповідальними за це, і як довго будемо вірити обіцянкам політиків, а не їх діям та справам, обирати собі рівних до органів самоврядування, залежить від нас самих.

Що маємо в політиці?

Під час підготовки до виборів депутатів Верховної Ради в суспільстві розгорнулась дискусія про перспективи майбутнього. Є різні варіанти дій політичних партій. Пропонуються й різні підходи: об’єднуватись чи йти на вибори окремо  вирішують партійні лідери. Але знову, як і всі роки незалежності, ніхто не радиться з народом. Породили самовисуванців, по простому  самозванців. Політики чують самих себе і не хочуть чути думки людей про себе.

Для цивілізованих громадянських суспільств  думка громадян найважливіша. Влада тут на службі у людей, політичні партії є виразником інтересів певних груп та верств населення. Вся система влади працює на суспільство, на громадян. При порушенні закону чи моральних принципів, негідної поведінки, представники влади самі ідуть у відставку.

Які реалії буденності?

Незважаючи на декларовані позитивні показники Державного бюджету та бюджетів місцевих рівнів, економічне зростання, соціальні ініціативи Президента, в реальності спостерігається зворотнє. Рівень соціальних стандартів громадян падає, витрати на утримання влади, “себе любимої”, збільшуються. Розрив у доходах багатих і бідних розширюється. Потрібні реформи не проводяться. Інститут місцевого самоврядування нехтується. Цинізм і аморальність нинішньої влади не має меж. Протестні настрої в суспільстві зростають. Людей мають за ніщо. Народ позбавляють конституційного права здійснювати владу безпосередньо через органи державної влади та місцевого самоврядування.

Що нам пропонують?

Мовчки дихати та "догризати" кістки з барського столу. Нас називають електоратом та бидлом. За нас все вирішують. Нас продають і купують. Забирають найцінніше  мову. Позбавляють реального вибору. Підсовують "тушкованих" депутатів. Позбавляють власної гідності та віри. Силу закону попирають законом сили. Правоохоронні органи безчинствують. Ліберальнопланову економіку замінили на олігархічнокланову. Забезпечують тотальне вимирання та фізичне знищення населення України "недоторканими" та різного роду "мажорами". Мовчати та терпіти таку зневагу стає неможливо.

Яка позиція заслуговує на увагу?

Вона дуже проста. Відмовившись від амбітних ілюзій, об’єднавшись навколо стратегічної мети  Україна понад усе  не потрібно "гратися" у політику, а подержавницьки, власними справами, чесною працею на своїх місцях, не дурити себе і людей, не продаватися за мізер, діяти в ім’я нації і держави. Ми не можемо бути підконтрольними ні владі, ні іншим силам, а лише своїй совісті. Відкритість до людей, реальність і практичність у діях. Нехай незначні, але конкретні справи. Бути чесним, справедливим, принциповим, діяльним. Сьогодні в умовах безробіття, тотальної корупції, жорстокого владного тиску в умовах життя на виживання це надзвичайно не просто. Однак настає час саме таких особистостей. "…Ви пізнаєте їх за плодами їхніми", "І не введи нас у спокусу…".

Як діяти під час виборів до Верховної Ради?

Всяке рішення, а особливо важливе і відповідальне, тягне за собою певні наслідки. Пам’ятаймо про наслідки нашого вибору, наших рішень. За ними майбутнє наше, наших батьків, дітей та онуків. Мудрість полягає в усвідомленні наших вчинків. Ми зобов’язані примусити владу рахуватися з народом або відправити її у відставку. Свідомі патріоти своєї держави мають об’єднатись і йти до одвічної мети. Іншої дороги у нас немає.

Сьогодні, на жаль, маємо боротьбу світла і тьми, хотілося б змагання ідей. Однак… Тьма  це провладна Партія регіонів і їх прислужники, які зневажають українців і все українське. Світло  це представники тих сил, які зрозуміли, що необхідно об’єднати зусилля в боротьбі із тьмою за споконвічну ідею патріотичних українців  українську Україну. Об’єктивно ситуацію оцінили громадські об’єднання та політичні партії: ВО "Батьківщина", "Фронт змін", Народний Рух України, Реформи та Порядок, Народна Самооборона, "За Україну!", Громадянська позиція, Європейська партія України, що об’єднались у ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода". Багато і тут проблем, однак знайдено новий якісніший рівень  рівень співпраці. Інші сили не зуміли позбутись амбіційності та "гетьманщини". Розривають і далі Україну поживому. Про провладних "регіональнокомуністичнонародних" представників згадувати не хочеться.

Тому залишається підсумувати  діймо за покликом серця, пам’ятаючи про своїх дітей, онуків і майбутнє України, і ми знайдемо дорогу, бо маємо мету.

Володимир ЧУБ,
депутат районної ради, член ПП "Фронт змін" в складі Об’єднаної опозиції ВО "Батьківщина".            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!